Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 marca 2008

Wesołych Świąt!!! (21/03/08)
Wesołych Świąt!!! (21/03/08)

Redakcja GRYOnline.pl, 21 marca 2008, 17:26

Miłych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim Czytelnikom życzy redakcja Gry-OnLine.

Dead Space doczeka się filmu animowanego

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 17:25

Koncern Electronic Arts najwyraźniej ma bardzo wielką ochotę na uczynienie z gry Dead Space czegoś więcej niż tylko jednostrzałowego wybryku. Po tym, jak dowiedzieliśmy się o prequelu programu powstającym w postaci komiksu, pora na wykonanie kolejnego kroku. Zrobienie filmu animowanego.

MotorStorm 2 pod inną nazwą?
MotorStorm 2 pod inną nazwą?

Kuba, 21 marca 2008, 17:20

Według nowozelandzkiego serwisu GeekPulp Warwick Light, General Manager działu sprzedaży i marketingu Sony w czasie nagrywania audycji The Game3 Panel wypowiedział się na temat kilku gier z katalogu swojego pracodawcy. Wśród nich znalazły się informacje na temat gry MotorStorm 2.

Assault Heroes 2 oficjalnie zapowiadziane

Jiker, 21 marca 2008, 13:44

Firma Sierra Online przedstawiła wreszcie oficjalną zapowiedź drugiej odsłony cyklu Assault Heroes. Kontynuacja interesującej, staroszkolnej strzelaniny wydanej w ramach serwisu Xbox Live Arcade w 2006 roku przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tego typu gier.

Za kilka dni rozpoczną się beta testy gry Battlefield: Bad Company. Nowy zwiastun i screeny
Za kilka dni rozpoczną się beta testy gry Battlefield: Bad Company. Nowy zwiastun i screeny

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 13:31

Z kilkudniowym opóźnieniem, wczorajszego wieczoru rozpoczęło się wielkie szaleństwo – koncern Electronic Arts wspólnie z producentem gry Battlefield: Bad Company, szwedzką firmą DICE - rozpoczął rozdawanie specjalnych kluczy, umożliwiających europejskim i amerykańskim posiadaczom konsol Xbox 360 wzięcie udziały w beta testach programu.

Europejski WiiWare w maju
Europejski WiiWare w maju

Jiker, 21 marca 2008, 12:14

Najnowsza aktualizacja europejskiej wersji Wii Shop Channel niesie za sobą interesujące wieści. Jak możemy przeczytać w specjalnej notce informującej o tym fakcie użytkowników konsoli Wii, debiut usługi WiiWare w regionach objętych systemem PAL (Europa i Australia) powinien nastąpić w maju bieżącego roku.

Testerzy gier poszukiwani

Jiker, 21 marca 2008, 12:07

Jesteś studentem i szukasz pracy? Być może zainteresuje Cię propozycja polskiego oddziału Testronic Labs. Profesjonalna firma testowa z branży rozrywki domowej oraz gier wideo poszukuje pracowników, którzy mogliby współtworzyć dział testów funkcjonalności gier.

2K Games otwiera oficjalną stronę Civilization Revolution
2K Games otwiera oficjalną stronę Civilization Revolution

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 11:54

Firma 2K Games będąca wydawcą najnowszej gry z serii Civilization poinformowała o otwarciu oficjalnej witryny internetowej, na której gracze mogą bliżej zapoznać się z najróżniejszymi aspektami rozgrywki.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 marca 2008)

Jiker, 21 marca 2008, 11:36

Wydano Tales of Pirates, Worldshift z edycją kolekcjonerską, łatka do Bully: The Scholarship Edition już dostępna, EVE Online z demokratycznymi rządami, LittleBigPlanet w fazie alfa, David Zucker ustępuje z fotela prezesa Midway, komputerowy Iron Man z profesjonalnym dubbingiem – zapraszamy do lektury ostatniego w tym tygodniu wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Polski Battle Rage zaatakuje Wii
Polski Battle Rage zaatakuje Wii

Filip „fsm” Grabski, 21 marca 2008, 11:19

Zręcznościowa strzelanina z elementami beat’em up – Battle Rage została właśnie zapowiedziana w wersji na konsolę Nintendo Wii.

Codemasters przygotowuje się do podbicia konsolowego rynku gier MMO

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 10:31

Codemasters zamierza podbić konsole dwoma grami z gatunku MMO. Tym samym stanie w szranki m.in. z takimi konkurentami, jak The Agency (Sony), Age of Conan: Hyborian Adventures (Funcom) i tajemniczy projekt koreańskiego NCSoftu.

Kim zagramy w SOCOM: Confrontation?
Kim zagramy w SOCOM: Confrontation?

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 09:22

Jedną z najpopularniejszych serii gier dostępnych tylko i wyłącznie na platformy Sony jest SOCOM. Obecnie w studiu Slant Six Games produkowana jest z myślą o posiadaczach PS3 najnowsza odsłona zatytułowana Confrontation. Zanim jednak weźmiemy do ręki pada, zapoznajmy się z oddziałami specjalnymi, jakie się w niej znajdą.

Nie porzucamy pecetów - mówi Steve Nix z id Software

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 08:31

Czy granie na pecetach faktycznie odchodzi do lamusa? Steve Nix z id Software twierdzi, że nawet zatrwardziali pecetowcy odwracają się od swoich maszynek i spoglądają łaskawym okiem w stronę konsol. Ale jednocześnie nie oznacza to, że jego firma o rynku PC zapomni.

Ubisoft właścicielem praw do gier z nazwiskiem Toma Clancy'ego. Tom Clancy MMO zapowiedziany

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 07:52

Ubisoft poinformował, że od tej pory staje się właścicielem wszelkich praw na rynku rozrywki elektronicznej związanych z intelektualną własnością kojarzoną z nazwiskiem Toma Clancy’ego – amerykańskiego pisarza specjalizującego się w literaturze political fiction.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (10-16 marca)

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 07:49

Przed Wami najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 10 a 16 marca. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Wydanie Two Worlds: The Temptation opóźnione
Wydanie Two Worlds: The Temptation opóźnione

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 07:36

Premiera gry Two Worlds: The Temptation zostanie opóźniona, tę oficjalną informację przekazali mediom wydawcy gry, firmy SouthPeak Games i ZUXXEZ Entertainment.