Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 marca 2008

Poradnik: Army of Two

Redakcja GRYOnline.pl, 26 marca 2008, 16:11

„Witam w poradniku do gry Army of Two, wydanej przez koncern Electronic Arts. Artykuł zawiera ogólne porady dotyczące rozgrywki, opis ukończenia wszystkich misji i etapu treningowego, specjalny rozdział prezentujący lokalizację ukrytych walizek z informacjami oraz spis wszystkich osiągnięć (tzw. achievementów) do zaliczenia w Ao2."

Mapy, mapy, cztery mapy do Call of Duty 4 także na PS3 i PC

Von Zay, 26 marca 2008, 15:49

Już 3 kwietnia bieżącego roku posiadacze Xboksów 360-tych będą mogli pobrać z Xbox Live Marketplace Variety Map Pack – czyli w praktyce zestaw czterech map (za cenę 800 MP). Tegoż samego dnia w sklepach znajdą Call of Duty 4: Modern Warfare Game of the year Edition. Posiadacze konsol PlayStation 3 i PC nie mają jednak powodów do obaw.

Nowa przygodówka – Diamon Jones: Amulet of the World
Nowa przygodówka – Diamon Jones: Amulet of the World

fsm, 26 marca 2008, 14:31

Firma Game Factory Interactive zapowiedziała nową grę przygodową, dzięki której kolejny raz zabawisz się w podrabianego Indianę Jonesa.

Plebiscyt Gra Roku 2007 - jak prezentuje się nagroda główna?
Plebiscyt Gra Roku 2007 - jak prezentuje się nagroda główna?

Michał Bobrowski, 26 marca 2008, 14:28

Tylko 6 dni pozostało wszystkim zainteresowanym na oddanie głosu w naszym Plebiscycie GRA ROKU 2008. Przypomnijmy, że głosować można do 31 marca włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 7 kwietnia 2008. W tym dniu ogłosimy również do kogo trafi ufundowany przez firmę Electronic Arts Polska Zestawu Marzeń Gracza!

Człowiek z Sony mówi: kupujcie GT5 Prologue – pełna wersja dopiero za rok
Człowiek z Sony mówi: kupujcie GT5 Prologue – pełna wersja dopiero za rok

Von Zay, 26 marca 2008, 14:08

Meldowaliśmy wam ostatnio o przedstawionej, na łamach PlayStation.Blog, liście utworów, jakie umilać będą grę osobom skłonnym zapłacić za Gran Turismo 5: Prologue. W komentarzach do omawianego wpisu pojawiła się jednak ważna informacja dotycząca przybliżonej daty premiery pełnej wersji – którą ujawnił Chris Hibjosa-Miranda (dwojga imion) z SCEA.

Walcz z nieumarłymi w Zombie BBQ
Walcz z nieumarłymi w Zombie BBQ

Jiker, 26 marca 2008, 14:02

Niewiele gier w dzisiejszych czasach dostarcza graczom czystej, niezobowiązującej zabawy. Cieszy więc każda zapowiedź nowej, staroszkolnej strzelaniny, czy też niezbyt rozbudowanej bijatyki. Wszak tego typu pozycje również mają zatwardziałych wielbicieli. Do nich właśnie została skierowana najnowsza propozycja hiszpańskiej grupy Gammick Entertainment.

Światowa premiera gry Command & Conquer 3: Gniew Kane'a już dzisiaj

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 13:50

Koncern Electronic Arts poinformował, że pierwszy dodatek do strategii czasu rzeczywistego Command & Conquer 3: Wojny o tyberium o podtytule Gniew Kane’a w wersji na komputery osobiste, powinien trafić dzisiaj do sklepów w Ameryce Północnej i Europie.

WiiWare debiutuje w Japonii

Jiker, 26 marca 2008, 13:12

Długo oczekiwany serwis WiiWare – odpowiedź Nintendo na sukces usług Xbox Live Arcade Microsoftu i PlayStation Store Sony – oficjalnie zadebiutował na terenie Japonii. W dniu otwarcia do dyspozycji graczy oddanych zostało dziewięć pełnoprawnych produkcji.

Warhammer Online ponownie opóźniony. Szczegóły dotyczące Edycji Kolekcjonerskiej
Warhammer Online ponownie opóźniony. Szczegóły dotyczące Edycji Kolekcjonerskiej

Jiker, 26 marca 2008, 12:50

Przedstawiciele firmy EA Mythic podzielili się nowymi informacjami na temat gry Warhammer Online: Age of Reckoning. Dokonali tego za pośrednictwem spotkania prasowego zorganizowanego w Paryżu. Dowiedzieliśmy się w ten sposób o kolejnym opóźnieniu światowej premiery tego MMOcRPG oraz o planach związanych z wydaniem specjalnej, kolekcjonerskiej edycji gry.

Najpopularniejsze gry na PC w USA (9 - 15 marca 2008)
Najpopularniejsze gry na PC w USA (9 - 15 marca 2008)

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 12:29

Oto najnowszy ranking dziesięciu najlepiej sprzedających się gier pecetowych w Stanach Zjednoczonych w tygodniu kończącym się 15 marca. Zostało ono przygotowane przez amerykańską organizację NPD zajmującą się badaniem i analizą amerykańskiego rynku rozrywki elektronicznej.

Vista z SP1 - gry faktycznie działają szybciej
Vista z SP1 - gry faktycznie działają szybciej

Jiker, 26 marca 2008, 12:10

Pierwsza poważna poprawka do Windows Vista – najnowszej edycji popularnego systemu operacyjnego autorstwa koncernu Microsoft – miała za zadanie poprawić wydajność, w tym tę związaną z funkcjonowaniem gier. I rzeczywiście to robi, o czym świadczą wyniki osiągnięte w testach przeprowadzonych przez niektóre zachodnie serwisy sprzętowe.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (16 - 22 marca)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (16 - 22 marca)

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 12:07

Jak co tydzień, pora na kolejne notowanie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres pomiędzy 16 a 22 marca.

Przygodówka z udziałem Sindbada już pod koniec 2008 roku
Przygodówka z udziałem Sindbada już pod koniec 2008 roku

Virion, 26 marca 2008, 11:56

Games Faktory Interactive ogłosiła wydanie nowej przygodówki, której głównym bohaterem będzie postać znana z wielu kreskówek, czyli Sindbad Żeglarz. Gra pojawi się na PC już w czwartym kwartale 2008 roku.

NCSoft użyje Unreal Engine 3 w dwóch produkcjach MMO
NCSoft użyje Unreal Engine 3 w dwóch produkcjach MMO

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 11:16

Jak się dowiadujemy z serwisu LocalTechWire, koreański producent gier, firma NCSoft użyje silnika Unreal Engine 3 w swoich dwóch nadchodzących projektach MMO.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 marca 2008)

Jiker, 26 marca 2008, 10:00

Majesco z nową licencją, soundtrack do Blue Dragona debiutuje poza granicami Japonii, wewnętrzne reklamy w kolejnych grach Gearbox Software, problemów z Rainbow Six Vegas 2 ciąg dalszy, światowa premiera Ninja Gaiden: Dragon Sword, łatka 2.4 do World of Warcraft – zapraszamy Was do lektury środowych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Darwinia+ zmierza na Xbox Live Arcade
Darwinia+ zmierza na Xbox Live Arcade

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 09:55

Brytyjska firma Introversion potwierdziła, że tej jesieni w usłudze Xbox Live Arcade pojawi się znana zapewne wielu graczom pecetowym Darwinia.

Yakuza 2 opuszcza Japonię
Yakuza 2 opuszcza Japonię

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 09:17

Na japońskich listach sprzedaży dość dzielnie poczyna sobie Ryu ga Gotoku: Kenzan!, czyli trzecia część serii Yakuza, tymczasem, jak donosi serwis Eurogamer, Europa jeszcze w tym roku doczeka się wydania dwójki.

Pierwsze gry z platynowej serii trafią na PS3 jeszcze tej jesieni

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 08:47

Europejski oddział Sony potwierdził, że tej jesieni do sprzedaży trafią pierwsze gry w platynowej serii przeznaczone dla konsol PlayStation 3.