Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 marca 2008

Ludo ergo sum - Alfabet grania

Louvette, 8 marca 2008, 20:30

Korzystania z mediów trzeba się uczyć. Przekonujemy się o tym już jako kilkuletnie dzieci, gdy z niemałym w wielu w przypadkach trudem próbujemy – czasem z własnej inicjatywy w domu, czasem pod wymagającym okiem nauczyciela – składać małe, czarne robaczki na papierze w słowa, które wypowiadane następnie na głos tworzą spójne zdania.

Dark Sector w fazie
Dark Sector w fazie "złota"

Jiker, 8 marca 2008, 13:06

Dark Sector wyrósł na jedną z ciekawszych produkcji pierwszej połowy 2008 roku. Publikowane zwiastuny oraz zrzuty ekranowe ukazywały nam ładną, dynamiczną grę akcji, posiadającą nieźle nakreślonych bohaterów, wypełniających udanie spisaną historię. Ale czy właściwa gra rzeczywiście jest tak dobra? Doświadczymy tego już 25 marca.

GTA IV - Rockstar publikuje nowe multimedia
GTA IV - Rockstar publikuje nowe multimedia

Jiker, 8 marca 2008, 12:40

Firma Rockstar Games opublikowała kolejny zestaw nowych multimediów ukazujących grę Grand Theft Auto 4. Znalazły się wśród nich zrzuty ekranowe, dwa zwiastuny oraz próbka audio, prezentująca jedną ze stacji radiowych, które usłyszymy w trakcie przejażdżek po niebezpiecznym Liberty City.

The Getaway 3 ciągle w produkcji

Jiker, 8 marca 2008, 12:12

Nowych informacji o trzeciej odsłonie popularnego cyklu The Getaway nie było już od bardzo dawna. Nie oznacza to jednak, że jej produkcja została wstrzymana. O zauważalnym postępie w pracach poinformowała świat Katie Ellwood, scenarzystka pracująca nad fabułą gry opracowywanej przez wewnętrzne studia Sony Computer Entertainment.

Zapowiedziano Edna and Harvey: The Breakout

aRusher, 8 marca 2008, 11:07

O studiu Daedalic Entertainment słyszeliśmy dotychczas przy okazji dwóch bardzo ciekawie zapowiadającego się gier: A New Beginning oraz The Whispered World. Do tego grona dołącza kolejna przygodówka point & click - Edna and Harvey: The Breakout.

Command & Conquer 3: Gniew Kane’a w fazie Gold
Command & Conquer 3: Gniew Kane’a w fazie Gold

aRusher, 8 marca 2008, 09:11

13 nowych misji, 6 nowych, zróżnicowanych subfrakcji, potężne, znacząco wpływające na rozgrywkę jednostki epickie i możliwość otrzymania klucza do bety C&C: Red Alert 3 – to wszystko będzie w zasięgu naszych dłoni już bardzo niedługo – Command & Conquer 3: Kane’s Wrath wszedł w fazę Gold! Jak wszyscy pewnie wiemy, oznacza to, że prace nad grą zostały ukończone, a ona jedzie do tłoczni.

Kolejna część serii SingStar na PS2
Kolejna część serii SingStar na PS2

aRusher, 8 marca 2008, 07:21

Minęło już kilka miesięcy od czasu, kiedy posiadacze PlayStation 2 dostali nowe możliwości ujawnienia swoich niebanalnych umiejętności wokalnych – o ostatnich częściach serii SingStar na PS2 wspominaliśmy tutaj. Serwis Eurogamer dowiedział się o kolejnej odsłonie tego cyklu – gra ma nosić tytuł SingStar Summer Party.