Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 marca 2008

Poradnik: Devil May Cry 4

Redakcja GRYOnline.pl, 20 marca 2008, 18:43

„Witaj w okrutnym świecie demonów i ich pogromców. Ten poradnik przeprowadzi Cię przez wszystkie misje, dając dodatkowo wskazówki jak skończyć dodatkowe ukryte zadania. Oprócz tego znajdziesz tu też dokładne instrukcje jak pokonać poszczególnych boss-ów opatrzone odpowiednim materiałem filmowym."

Rewelacyjna sprzedaż utworów do Rock Band i uaktualnienie sklepu

Virion, 20 marca 2008, 18:12

Producent Rock Banda, firma Harmonix, może być zadowolony z niewątpliwego sukcesu tego tytułu. Nie dość, że w Stanach sprzedano ponad milion kopii gry, to jeszcze niczym gorące bułeczki „schodzą” nowe kawałki, które można zakupić za pośrednictwem systemów dystrybucji konsol nowej generacji PS3 i Xbox 360.

Za darmo, ale z reklamami? Podsumowanie wyników serii Ski Challenge
Za darmo, ale z reklamami? Podsumowanie wyników serii Ski Challenge

Kuba, 20 marca 2008, 16:12

Ski Challenge jest darmową grą sportową, a przy okazji trzymającą całkiem przyzwoity poziom jakościowy. Dlaczego? Finansowana jest z licznych, wyświetlanych w produkcie reklam. Producent Ski Challenge pochwalił się właśnie, jak wielką popularnością może cieszyć się wszystko to, co dobre i za co nie trzeba płacić.

PlayStation 3 bierze się na poważnie za filmy
PlayStation 3 bierze się na poważnie za filmy

Kuba, 20 marca 2008, 15:12

Wprawdzie PlayStation zaczynała od funkcji konsoli do gier, dzisiaj, dzięki trzeciej jej generacji - PS3, znamy ją bardziej jako prawdziwie multimedialny kombajn. Oprócz największych hitów elektronicznej rozrywki oferuje również obsługę produkcji z branży kinematografii - i ta druga opcja nie jest jedynie dodatkiem. Sony stale inwestuje w jej rozwój, co doskonale uwidaczniają ujawnione dziś szczegóły na temat nowej aktualizacji PlayStation 3.

The Guild 2: Venice kolejnym dodatkiem do serii
The Guild 2: Venice kolejnym dodatkiem do serii

Kuba, 20 marca 2008, 14:34

Strategia ekonomiczna The Guild 2 została przyjęta przez graczy z umiarkowanym entuzjazmem, podobnie jak dodatek Piraci Starego Świata. Jego premiera odbyła się niespełna rok temu, ale JoWood już planuje kolejne rozszerzenie.

Sins of a Solar Empire doczeka się rozszerzenia i łatek
Sins of a Solar Empire doczeka się rozszerzenia i łatek

Kuba, 20 marca 2008, 14:28

Redakcja serwisu Gamers with Jobs w swojej audycji Conference Call przeprowadziła rozmowę z panem Blairem Fraserem ze studia Ironclad Games. Poruszono w niej temat przyszłości niezwykle popularnej ostatnio gry - Sins of a Solar Empire.

Resistance 2 wypełni całą dwuwarstwową płytę Blu-ray

Przemysław Zamęcki, 20 marca 2008, 11:43

Blu-ray wygrał wojnę nowych formatów zapisu, ale czy 50GB, które mieści się dwuwarstwowej płycie jest wystarczające dla twórców gier, skoro w najbliższej przyszłości kilka tytułów może otrzeć się o tę niewyobrażalną jeszcze niedawno granicę?

Tajemnica Guitar Hero na Nintendo DS rozwikłana!
Tajemnica Guitar Hero na Nintendo DS rozwikłana!

Jiker, 20 marca 2008, 11:35

Koncern Activision przerwał milczenie i ujawnił szczegóły dotyczące specjalnej edycji cyklu Guitar Hero przeznaczonej dla przenośnej konsoli Nintendo DS. Oprócz suchych faktów na jej temat przedstawiona została także nakładka, przy pomocy której będziemy w stanie odgrywać zawarte w grze utwory rockowe.

Ninja Theory nie pracuje nad kontynuacją Heavenly Sword

Jiker, 20 marca 2008, 10:50

Ninja Theory, producent pięknego, aczkolwiek niezbyt ciepło przyjętego Heavenly Sword, nie pracuje nad kontynuacją swojej ostatniej produkcji. Wbrew plotkom sprzed kilkunastu dni, nowe dzieło studia będzie zupełnie nową propozycją. Co więcej, zostanie ono wydane nie tylko na konsolę PlayStation 3, ale także na Xboksa 360.

Debiut Command & Conquer: Red Alert 3 pod koniec bieżącego roku
Debiut Command & Conquer: Red Alert 3 pod koniec bieżącego roku

Jiker, 20 marca 2008, 10:15

Chris Corry, producent gry Command & Conquer: Red Alert 3, poinformował w wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer, że premiera najnowszej odsłony kultowego cyklu zostanie przeprowadzona w okresie tegorocznych świat Bożego Narodzenia. Corry podzielił się także kilkoma pomniejszymi informacjami na temat dzieła EA Los Angeles.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 marca 2008)

Jiker, 20 marca 2008, 10:00

Cena i data premiery dodatku do Halo 3, dzień amerykańskiego debiutu Final Fantasy Tactics A2, opóźnienie premiery WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger, rozpoczęcie produkcji Digimon MMO, zapowiedź łatki do Unreal Tournament 3 w wersji PS3 – zapraszamy do lektury czwartkowego odcinka „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

GTA IV sklasyfikowane przez ESRB

Przemysław Zamęcki, 20 marca 2008, 09:51

Hot Coffee od czasu wielkiej afery z GTA: San Andreas stało się synonimem wszelkiego zła i upadku moralności towarzyszącej rozrywce video. Czy to teza słuszna, trudno jednoznacznie stwierdzić, ale gracze i tak wiedzą swoje. Czy podobne perturbacje mogą towarzyszyć Grand Theft Auto IV? Amerykańska organizacja ESRB przyznająca grom kategorie wiekowe właśnie wydała swoją ocenę.

Disney zapowiada kontynuację Spectrobes
Disney zapowiada kontynuację Spectrobes

Jiker, 20 marca 2008, 09:28

Firma Disney Interactive zaanonsowała pozycję o tytule Spectrobes: Beyond the Portals. Produkcja będąca kontynuacją zeszłorocznego hitu Spectrobes (ponad milion sprzedanych egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych) ukaże się na światowym rynku jesienią bieżącego roku i zostanie wydana wyłącznie na konsolę Nintendo DS.

Alter Ego - pierwsze szczegóły dotyczące fabuły gry
Alter Ego - pierwsze szczegóły dotyczące fabuły gry

Przemysław Zamęcki, 20 marca 2008, 09:15

O mrocznej przygodówce zatytułowanej Alter Ego mieliśmy już okazję napisać dwa słowa przy okazji ujawniania przyszłych planów studia Future Games, teraz nadszedł jednak czas, aby przybliżyć Wam nieco fabułę gry.

Codemasters potwierdza termin premiery Operation Flashpoint 2: Dragon Rising
Codemasters potwierdza termin premiery Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Przemysław Zamęcki, 20 marca 2008, 08:10

Fani symulowanych konfliktów zbrojnych, które poza zwykłym bang-bang oferują również nieco bardziej realistyczną otoczkę powinni mocno trzymać kciuki za następcę wielkiego Operation Flashpoint, gdyż Codemasters właśnie potwierdził termin jego wydania.

Znamy kolejną część obsady filmu Street Fighter: The Legend of Chun-LI
Znamy kolejną część obsady filmu Street Fighter: The Legend of Chun-LI

Przemysław Zamęcki, 20 marca 2008, 07:20

Premiera drugiego aktorskiego obrazu, którego akcja dzieje się w uniwersum gier z serii Street Fighter została wyznaczona na 2009 rok, tymczasem Capcom dopiero teraz postanowił podzielić się z nami kilkoma nowymi nazwiskami znajdującymi się w obsadzie filmu.