Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 marca 2008

Znamy nowe daty europejskich premier Wii Fit oraz Mario Kart
Znamy nowe daty europejskich premier Wii Fit oraz Mario Kart

Kuba, 18 marca 2008, 17:23

Ostatecznie uzyskane na Game Developers Conference daty premier Wii Fit oraz Mario Kart okazały się nieaktualne. Na szczęście udało nam się dowiedzieć, że europejska premiera nie opóźni się tak bardzo, jak niektórzy pesymiści mogliby się spodziewać.

Nowe marki w ofercie EA Sports? Tak, ale troszkę poczekamy
Nowe marki w ofercie EA Sports? Tak, ale troszkę poczekamy

Kuba, 18 marca 2008, 17:07

Zaledwie kilka dni temu, informowaliśmy o tym, że oprócz FaceBreakera ekipa EA Sports pracuje nad dwiema, zupełnie nowymi markami. W sieci rozpoczęły się różne spekulacje na ich temat, ale sam boss – „nabyty” od Microsoftu Peter Moore – uspokaja: „Jeszcze sporo czasu do oficjalnych informacji i zapowiedzi”.

Service Pack do Visty już jutro?!

Kuba, 18 marca 2008, 15:49

Windows Vista w ciągu kilku tygodni po premierze nabawił się wielu pseudonimów, m.in. „zvista”. Bardzo zresztą słusznie. Nic zatem dziwnego, że Microsoft w pocie czoła pracuje nad pierwszym Service Packiem, a wiele wskazuje na to, że niektórzy użytkownicy Visty zapoznają się z SP1 już za kilkanaście godzin.

Eidos zapowiada Soul Bubbles – „nowy fenomen na Nintendo DS?”
Eidos zapowiada Soul Bubbles – „nowy fenomen na Nintendo DS?”

Kuba, 18 marca 2008, 14:47

Jesteśmy młodym szamanem o nadludzkich możliwościach, który na przekór losowi i prawom natury ratuje zagubione dusze. Zapowiada się świetnie, prawda?

All we need is... Guitar Hero: The Beatles
All we need is... Guitar Hero: The Beatles

Kuba, 18 marca 2008, 14:20

Po premierze Guitar Hero III, a w oczekiwaniu na Guitar Hero IV, twórcy postanowili uraczyć nas różnymi, ciekawymi dodatkami. I tak – już wkrótce do sklepów trafi Guitar Hero: Aerosmith, a być może niedługo po nim – Guitar Hero: The Beatles.

Szczegóły dotyczące polskiego wydania gry Command & Conquer 3: Gniew Kane'a

Przemysław Zamęcki, 18 marca 2008, 13:31

Z prawdziwą przyjemnością, na kilka dni przed oficjalną premierą, możemy zaprezentować Wam nowe szczegóły dotyczące zawartości pudełek polskiego wydania gry Command & Conquer 3: Gniew Kane’a.

Organizatorzy WCG ujawniają listę gier i otwierają rejestrację zawodników

Jiker, 18 marca 2008, 13:07

Organizatorzy tegorocznej edycji World Cyber Games ujawnili listę gier, za pośrednictwem których toczyć będą się najsłynniejsze igrzyska rynku elektronicznej rozrywki. Uczestnicy kolońskiego finału (5-9 listopada) sprawdzą się w czternastu konkurencjach, o dwóch więcej niż w roku ubiegłym.

Europejski Rock Band z dodatkowymi piosenkami

Jiker, 18 marca 2008, 12:36

Europejczycy ciągle czekają na własną edycję Rock Banda. Kilkumiesięczne opóźnienie bardzo ciężko wytłumaczyć. Nie ułatwia tego wydawca gry, firma Electronic Arts, który wytrwale milczy, nie podając choćby przybliżonej daty premiery. Czy mieszkańcy naszego kontynentu mogą w związku z tym liczyć na jakiekolwiek zadośćuczynienie? Wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie.

THQ zapowiada wyścigi BAJA
THQ zapowiada wyścigi BAJA

Jiker, 18 marca 2008, 11:54

Wyścigi offroad przeżywają w ostatnim czasie mały renesans. Pure, MotorStorm 2 oraz BAJA – zapowiedzi tych trzech pozycji z pewnością zadowoliły wszystkich miłośników rozbijania się po dzikich bezdrożach. Pierwsze informacje na temat ostatniej z wymienionych przedstawiła wczoraj firma THQ.

Super Smash Bros. Brawl bije rekordy sprzedaży w USA
Super Smash Bros. Brawl bije rekordy sprzedaży w USA

Przemysław Zamęcki, 18 marca 2008, 11:17

Super Smash Bros. Brawl bije w Stanach Zjednoczonych rekordy popularności. W ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży rozeszło się tam ponad 1.4 miliona kopii gry.

Kiedy dojdzie do europejskiej premiery Fable 2?

Jiker, 18 marca 2008, 11:13

Jeśli wierzyć informacjom przedstawionym przez brytyjski sklep Play.com, druga odsłona cyklu Fable trafi na europejski rynek 30 maja. Co ciekawe, to samo źródło twierdzi, że w najnowsze dzieło Petera Molyneux będą mogli zagrać gracze mający ukończone 16 lat (według rankingu PEGI).

Prey 2 oficjalnie zapowiedziany

Przemysław Zamęcki, 18 marca 2008, 10:40

Po tym, jak przed dwoma dniami internauci odkryli na stronach firmy Radar Group zapowiedź Prey 2, byliśmy już niemal całkowicie przeświadczeni o trwających pracach nad kontynuacją przygód Tommy’ego. Co prawda tuż po tym odkryciu strona została zablokowana, ale już dzisiaj powróciła do życia z nowymi informacjami. Tak, tak – o Prey 2 możemy już mówić całkowicie oficjalnie.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (9 - 15 marca)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (9 - 15 marca)

Przemysław Zamęcki, 18 marca 2008, 10:06

Oto kolejne notowanie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres pomiędzy 9 a 15 marca.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 marca 2008)

Jiker, 18 marca 2008, 10:00

Opublikowano demonstrację Condemned 2: Bloodshot, Puzzle Quest (XBLA) doczeka się rozszerzenia, kolejny dodatek do Forza Motorsport 2 już w środę, Nintendo obiecuje „wielką grę”, Cooking Mama bije kolejne rekordy, Blizzard ujawnia szczegóły na temat imprezy 2008 Worldwide Invitational – mijający weekend obrodził w sporą liczbę ciekawych informacji.

Zapowiedziano Pyroblazer
Zapowiedziano Pyroblazer

Przemysław Zamęcki, 18 marca 2008, 09:25

Futurystyczne wyścigi połączone ze strzelaniem do przeciwników nie są raczej domeną pecetów. Tym razem jednak się udało – Pyroblazer zmierza w kierunku Wii, PSP i właśnie komputerów osobistych.

Epic Games dołącza do Steama

Przemysław Zamęcki, 18 marca 2008, 08:37

Steam nadal poszerza swoją ofertę. Od wczoraj w tej popularnej usłudze sieciowej dystrybucji programów można nabyć pierwsze gry wyprodukowane przez Epic Games.