Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 marca 2008

Najpopularniejsze gry na PC w USA (styczeń 2008)

Przemysław Zamęcki, 1 marca 2008, 17:45

NPD, organizacja zajmująca się analizą i badaniem amerykańskiego rynku zaprezentowała listę dwudziestu najlepszych gier stycznia. Bacznie się jej przyglądając, nie może ujść naszej uwadze fakt, jak niebezpiecznie zbliża się ona do prezentowanych ostatnio na naszych łamach opinii kilku znanych ludzi z branży elektronicznej rozrywki.

Tomb Raider Underworld dopiero pod choinkę

Przemysław Zamęcki, 1 marca 2008, 17:10

Dzisiaj przedstawiliśmy Wam plany, jakie w najbliższej przyszłości zamierza wprowadzić w życie koncern SCi, które miejmy nadzieję, wyprowadzą firmę z finansowego dołka. Remedium na kłopoty może okazać się także wydanie kilku udanych tytułów.

Kup limitowaną edycję C&C3 i zagraj w Red Alert 3

Przemysław Zamęcki, 1 marca 2008, 16:51

Na 24 marca w Stanach Zjednoczonych koncern Electronic Arts zapowiedział premierę limitowanego zestawu zawierającego grę Command & Conquer 3: Tiberium Wars oraz dodatek Command & Conquer 3: Kane’s Wrath.

Rocketmen: Axis of Evil już za kilka dni w ofercie XBLA i PSN

Jiker, 1 marca 2008, 13:06

Już w tę środę i w ten czwartek doczekamy się oficjalnej premiery gry Rocketmen: Axis of Evil. Produkcja, którą będzie można nabyć za pośrednictwem serwisów Xbox Live Arcade oraz PlayStation Network, zostanie wydana kilkanaście dni wcześniej niż planowano.

Sega zmienia europejską datę premiery SEGA Superstars Tennis

Jiker, 1 marca 2008, 11:43

Z informacji opublikowanych przez europejski oddział firmy Sega wynika, że tutejsza premiera sportówki o tytule SEGA Superstar Tennis odbędzie się o tydzień wcześniej, niż do tej pory sądziliśmy. Dojdzie do niej już 20 marca bieżącego roku.

Prezes SCi prezentuje plan restrukturyzacji firmy

Jiker, 1 marca 2008, 11:22

Phil Rogers, nowy prezes brytyjskiego SCi, właściciela firmy Eidos, ujawnił szczegóły planu restrukturyzacji koncernu. Będzie się on opierać na trzech założeniach, które wymuszą na zarządzie dosyć drastyczne zmiany.