Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 marca 2008

Subiektywniak - Jak Mario z Willisem
Subiektywniak - Jak Mario z Willisem

Shinobix, 27 marca 2008, 15:11

Nowe przygody Rambo to nic innego jak wykorzystanie drzemiącego w wielu z nas sentymentu do niosącego sprawiedliwość, bezkompromisowego mięśniaka, który dla niejednego z nas był przecież prawdziwym bohaterem szczenięcych lat.

Clear Sky sierpniowym pewniakiem
Clear Sky sierpniowym pewniakiem

Kuba, 27 marca 2008, 14:23

Kilka dni temu świat obiegła nieoficjalna informacja dotycząca daty premiery gry STALKER: Clear Sky. Wówczas oczekiwano, że zespół GSC Game World jeszcze w tym tygodniu potwierdzi te doniesienia, co też się stało – produkcja ta trafi na sklepowe półki 29 sierpnia tego roku.

Znamy oficjalną datę światowej premiery SOCOM: Confrontation
Znamy oficjalną datę światowej premiery SOCOM: Confrontation

Jiker, 27 marca 2008, 13:54

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak informacji dotyczących najnowszej odsłony cyklu SOCOM. Po ujawnieniu kilku nowych faktów, zrzutów ekranowych oraz oddziałów specjalnych, którymi będziemy mogli pokierować, przyszła pora na oficjalną i, co najważniejsze, dokładną datę światowej premiery gry.

Premiera Far Cry 2 pod koniec 2008

Virion, 27 marca 2008, 13:53

Choć od oficjalnej zapowiedzi w lipcu 2007 minęło już trochę czasu, miłośnicy Far Cry na następną część swojej ulubionej gry będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Assassin’s Creed na PC – DirectX 10 woli mniej detali
Assassin’s Creed na PC – DirectX 10 woli mniej detali

Kuba, 27 marca 2008, 13:11

Wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Assassin’s Creed biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy są dość wysokie. Przeprowadzanie za jej pomocą rozmaitych testów i benchmarków wydaje się zatem być całkowicie uzasadnione.

Pokrętne losy nowych kadrów z Grand Theft Auto IV

Von Zay, 27 marca 2008, 13:08

Grand Theft Auto IV to dla wielu najgorętsza gra nadchodzących miesięcy. Nie dziwi więc, że serwisy informacyjne zabijają się o jakiekolwiek materiały na jej temat, a których pojawienie się przeważnie odbija się echem po Internecie. Dziś przedstawimy wam świeżą historię kadrów rzekomo ukazujących w akcji tryb multiplayer.

Black Bean zapowiada Evolution GT

Jiker, 27 marca 2008, 13:05

Gry z gatunku wyścigów samochodowych nie posiadają zbyt wielu reprezentantów na liście hitów konsoli Nintendo DS. Evolution GT raczej nie zmieni tej sytuacji, jednakże szanse na wydanie przyzwoitej ścigałki są całkiem spore. Zapewnia nas o tym europejski wydawca omawianej produkcji, firma Black Bean.

Supreme Commander w wersji dla konsoli Xbox 360 także w Europie
Supreme Commander w wersji dla konsoli Xbox 360 także w Europie

Jiker, 27 marca 2008, 12:41

Przed dwoma dniami poinformowaliśmy Was o przesunięciu światowej premiery strategii czasu rzeczywistego Supreme Commander w wersji na konsolę Xbox 360. Nie wiedzieliśmy jednak wówczas, czy najnowszy produkt firmy Aspyr Media i studia Hellbent Games ukaże się w Europie. Dzisiaj jesteśmy już tego pewni.

Sam & Max – Epizod 5, obrazki i trailer
Sam & Max – Epizod 5, obrazki i trailer

fsm, 27 marca 2008, 12:39

Studio Telltale Inc. ujawniło kolejny, ostatni już odcinek drugiego sezonu przygód psa detektywa i zwariowanego niby-królika. Tym razem chłopaki stawią czoło Belzebubowi.

Nowa gra RPG od twórców Final Fantasy już wkrótce
Nowa gra RPG od twórców Final Fantasy już wkrótce

Virion, 27 marca 2008, 12:17

Firma Square Enix ogłosiła na łamach prestiżowego japońskiego czasopisma Famitsu, że trwają prace nad nowym RPGiem o tytule Sigma Harmonics. Gra ma być wydana na konsole Nintendo DS w kraju kwitnącej wiśni jeszcze w tym roku.

Ostatnia szansa na wzięcie udziału w testach Battlefield: Bad Company

Von Zay, 27 marca 2008, 12:08

Nadzieja umiera ostatnia. Pojawiła się nowa szansa na zdobycie klucza, umożliwiającego wzięcie udziału w beta-testach Battlefield: Bad Company. Propagandowa tuba Microsoftu – Major Nelson, twórca popularnego bloga – ma setkę takich do rozdania posiadaczom Xboksów 360.

Nowy film z Resident Evil 5 już w sieci

Jiker, 27 marca 2008, 12:04

Przed kilkoma dniami sieć obiegła informacja, jakoby w najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu miał się pojawić film, ukazujący piątą odsłonę cyklu Resident Evil. Plotka okazała się faktem – płyta DVD wydana z okazji 25-lecia firmy Capcom rzeczywiście oferuje możliwość przyjrzenia się fragmentom rozgrywki RE 5.

Guitar Hero: Aerosmith z utworami innych kapel
Guitar Hero: Aerosmith z utworami innych kapel

Jiker, 27 marca 2008, 11:34

Oficjalna zapowiedź najnowszej odsłony cyklu Guitar Hero – specjalnej edycji poświęconej kultowemu zespołowi rockowemu Aerosmith – pociągnęła za sobą szereg wątpliwości, czy aby skupienie się na twórczości jednego tylko zespołu wyjdzie produkcji na dobre. Wiele wskazuje jednak na to, że były to obawy przedwczesne, o czym stara się przekonać gitarzysta Aerosmith, Joe Perry.

World in Conflict doczeka się pierwszego dodatku
World in Conflict doczeka się pierwszego dodatku

Przemysław Zamęcki, 27 marca 2008, 11:11

Wydana przed ponad sześcioma miesiącami strategia czasu rzeczywistego World in Conflict była z całą pewnością jedną z ciekawszych pecetowych propozycji ubiegłorocznej jesieni. W każdym razie graczom spodobała się na tyle, że oprócz zapowiadanej już wersji konsolowej, wszystko wskazuje na to, iż już wkrótce będziemy mieli do czynienia pierwszym dodatkiem.

Bardzo dobra sprzedaż najnowszego Turoka

Jiker, 27 marca 2008, 10:55

Ostatnia odsłona sagi Turok sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. W ciągu półtora miesiąca od dnia światowej premiery produkcję wydaną w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 nabyło aż milion osób. Nie przeszkadzają jej przy tym dosyć przeciętne oceny przyznawane przez prasę na całym świecie (średnia w serwisie GameRankings oscyluje wokół 70%).

SCE zdradza daty premiery Killzone 2, Resistance 2 oraz LittleBigPlanet

Jiker, 27 marca 2008, 10:36

Wszystko wskazuje na to, że bieżący rok będzie dla konsoli PlayStation 3 bardzo udany. I nie chodzi tu wcale o wzrastającą sprzedaż, lecz o to, co ją powoduje. W tym temacie, jak dobrze wiemy, najwięcej do powiedzenia mają gry. A musicie wiedzieć, że w tym roku czeka nas prawdziwy wysyp hitów, będących exclusive’ami względem najnowszej stacjonarnej platformy Sony.

Potwierdzono oficjalną datę premiery Haze
Potwierdzono oficjalną datę premiery Haze

Jiker, 27 marca 2008, 10:01

Doczekaliśmy się ujawnienia dokładnej daty światowego debiutu strzelaniny FPP o tytule Haze. Jak poinformował serwis PSU, produkcja firmy UbiSoft, której premiera miała pierwotnie nastąpić pod koniec zeszłego roku, trafi do sprzedaży 22 maja (wcześniej znaliśmy jedynie miesiąc). Będą w nią mogli zagrać posiadacze konsoli PlayStation 3.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 marca 2008)

Jiker, 27 marca 2008, 10:00

Dark Sector i Crisis Core: Final Fantasy VII w sklepach, atak hackerów na serwis PlayStation Store, demonstracja Ninja Gaiden II w maju, nowe dodatki do pecetowej wersji Team Fortress 2 zapowiedziane, spore szanse na nowy model PlayStation 3 w Europie – wczorajszy dzień obrodził w kilka dosyć istotnych premier i informacji.

Cywilizacja oraz Bioshock grami MMO + Bioshock the Movie?
Cywilizacja oraz Bioshock grami MMO + Bioshock the Movie?

fsm, 27 marca 2008, 08:08

Take-Two na specjalnej konferencji dotyczącej kondycji spółki oraz powodów odrzucenia propozycji EA dotyczącej przejęcia T2, ujawnia plany i perspektywy na przyszłość.