Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 marca 2008

Battlefield Heroes bez reklam wewnątrzgrowych i z bardzo niskimi wymaganiami sprzętowymi

Jiker, 2 marca 2008, 19:33

Z pewnością nie każdy z Was wczytał się dokładnie w naszą zapowiedź interesująco zapowiadającej się darmowej, sieciowej strzelaniny Battlefield Heroes. A musicie wiedzieć, że zawarliśmy w niej bardzo ważną informację dotyczącą reklam wewnątrzgrowych, a dokładnie rzecz ujmując – ich braku.

Debiut Final Fantasy Crystal Chronicles: My Life As A King w dniu amerykańskiej premiery WiiWare

Jiker, 2 marca 2008, 19:04

Redakcja serwisu The Wiire poinformowała, że premiera długo oczekiwanej gry pod tytułem Final Fantasy Crystal Chronicles: My Life As a King, będącej kontynuacją niedocenionej Final Fantasy Crystal Chronicles znanej z konsoli GameCube, odbędzie się 12 maja bieżącego roku.

PlayStation Magazine prezentuje Damnation

Przemysław Zamęcki, 2 marca 2008, 16:21

We francuskim wydaniu pisma PlayStation Magazine pojawiły się zapowiedzi dwóch nowych tytułów powstających m. in. na konsolę PlayStation 3

EVE Online trafił do oferty Steama
EVE Online trafił do oferty Steama

Przemysław Zamęcki, 2 marca 2008, 15:16

Choć World of Warcraft bije wszelkie rekordy popularności, to jednak wydaje się, że do innych produkcji należy przecieranie nowych szlaków. Jedną z nich jest EVE Online, gra która jako pierwszy przedstawiciel MMO właśnie pojawiła się w ofercie Steama.

Światowa premiera Resident Evil 5 w październiku?

Jiker, 2 marca 2008, 14:15

Z informacji pozyskanych przez redakcje magazynu Electronic Gaming Monthly oraz serwisu PlayStation Universe wynika, że światowa premiera Resident Evil 5 zostanie przeprowadzona w okolicach tegorocznego okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Ninja Gaiden Dragon Sword wszedł w fazę Gold

Przemysław Zamęcki, 2 marca 2008, 11:17

Team Ninja pod kierownictwem kontrowersyjnego designera Tomonobu Itagakiego postanowiła spróbować swoich sił również na konsolach przenośnych, czego efektem jest zapowiedziany już przed niemal rokiem Ninja Gaiden Dragon Sword na Nintendo DS.