Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 marca 2008

Czy w kolejnym modelu Xboksa 360 znajdziemy 60 GB dysk twardy i napęd Blu-ray?

Jiker, 9 marca 2008, 16:06

W sieci jest ostatnio głośno z powodu dwóch plotek cyrkulujących wokół Xboksa 360. Pierwsza z nich dotyczy wymiany dwudziestogigabajtowego dysku twardego na model o trzykrotnie większej pojemności, z kolei druga sugeruje, iż japońska firma Sony rozpoczęła rozmowy z Microsoftem na temat implementacji napędu Blu-ray.

Empire Interactive wskrzesi Pipe Manię
Empire Interactive wskrzesi Pipe Manię

Jiker, 9 marca 2008, 15:00

Oryginalną wersję gry pod tytułem Pipe Mania kojarzą być może niektórzy gracze ze starszym stażem. Pozycja, wydana 1989 roku na komputery klasy Amiga (w późniejszym czasie także na C64, czy Atari ST), zdobyła niegdyś całkiem spore i oddane grono fanów. Czy nowa wersja klasycznej łamigłówki rozbudzi podobne emocje?

Akcja + Łamigłówki + Horror = … Lit
Akcja + Łamigłówki + Horror = … Lit

aRusher, 9 marca 2008, 13:46

Studio WayForward Technologies mające na swoim koncie kontynuację kultowej serii – Contra 4, zapowiedziało nową grę, której gatunek został określony jako połączenie akcji, elementów logicznych i horroru. No tak, przy gatunku trzeba się opisać dużo, w przeciwieństwie do tytułu – ten to po prostu… Lit.

Były pracownik krytykuje działania organizacji ESRB

Jiker, 9 marca 2008, 13:19

Jerry Bonner, były pracownik amerykańskiej organizacji ESRB, zdecydował się na otwartą krytykę swojego dawnego pracodawcy. Nie tylko wytknął jej błędy, z perspektywy rynku dosyć poważne, ale także zaproponował zmiany. Dokonał tego poprzez opublikowanie w najnowszym numerze magazynu Electronic Gaming Monthly tekstu poświęconego całej sprawie.

Cheerleaderki i cheerleaderzy do zatrudnienia od zaraz!
Cheerleaderki i cheerleaderzy do zatrudnienia od zaraz!

aRusher, 9 marca 2008, 12:45

Wymagane: Posiadanie konsoli Nintendo Wii z kontrolerem o nazwie Balance Board. Mile widziane: zgrabność ruchów i entuzjastyczne wymachiwanie Remotem i Nunchukiem…

Znamy wymagania sprzętowe Age of Conan
Znamy wymagania sprzętowe Age of Conan

aRusher, 9 marca 2008, 12:41

Kilka dni temu na stronie społeczności Age of Conan udostępniono obszerne FAQ dotyczące tej właśnie gry. Jedną z najważniejszych kwestii, która została w nim poruszona, są wymagania sprzętowe gry.