Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 marca 2008

WiiWare zaleją tysiące piosenek karaoke

Przemysław Zamęcki, 30 marca 2008, 16:16

WiiWare, usługa mająca być odpowiedzią Nintendo na konkurencyjne Xbox Live Arcade i PlayStation Store zadebiutowała w Japonii przed kilkoma dniami. Jedną z gier, która wkrótce się w tam pojawi będzie oferujący zabawę karaoke Joysound. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakty, które przytoczył serwis IGN.

Czy GTA IV w wersji na PS3 doczeka się dodatkowej zawartości?

Jiker, 30 marca 2008, 14:08

Grand Theft Auto IV w wersji na 360-kę oferować będzie dwa wielkie dodatki na wyłączność, których nie uświadczymy (przynajmniej w tym roku) na żadnej innej platformie. To fakt. Nie oznacza to jednak, że posiadacze PlayStation 3 zostaną na lodzie. Jak poinformowała redakcja niezależnego PlayStation World Magazine, także oni mają szansę otrzymać możliwość zaopatrzenia się w coś ekskluzywnego.

Prototype bez trybu kooperacji

Przemysław Zamęcki, 30 marca 2008, 12:36

Opracowywana w studiu Radical Entertainment gra zatytułowana Prototype ma być kolejnym tytułem, który wniesie powiew świeżości do możliwości free-roamingowej eksploracji miasta. Niestety, jak się okazuje, wydany przed ponad rokiem na Xboxa 360 Crackdown oferował coś, na co Prototype nie ma szans w momencie swojej premiery.

Debiut Europa Universalis: Rome na Starym Kontynencie tuż po premierze amerykańskiej
Debiut Europa Universalis: Rome na Starym Kontynencie tuż po premierze amerykańskiej

Jiker, 30 marca 2008, 12:16

Do tej pory nie byliśmy pewni, w jakim dokładnie terminie dojdzie do europejskiej premiery strategii Europa Universalis: Rome. Wstępnie ustalono ją na maj, jednakże od pewnego czasu dochodziły do nas słuchy, że być może zostanie ona zorganizowana tuż po debiucie amerykańskim, zapowiedzianym na 15 kwietnia. Tak też się stało.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (17-23 marca)

Przemysław Zamęcki, 30 marca 2008, 12:09

Jak co tydzień, przed Wami kolejne notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 17 a 23 marca. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Ujawniono oficjalną datę premiery kolejnego dodatku do Warhawka
Ujawniono oficjalną datę premiery kolejnego dodatku do Warhawka

Jiker, 30 marca 2008, 12:02

Kolejny dodatek do Warhawka zadebiutuje w ofercie PlayStation Network 17 kwietnia – poinformował Dylan Jobe, kierownik produkcji jednej z najlepszych pozycji sieciowych spośród wydanych na PlayStation 3. Rozszerzenie o tytule Operation: Broken Mirror będzie można nabyć za równowartość 7,99 dolarów.

Premiery gier w Polsce (24 - 30 marca 2008)
Premiery gier w Polsce (24 - 30 marca 2008)

Krystian Smoszna, 30 marca 2008, 09:16

Zgodnie z zapoczątkowaną tydzień temu tradycją, prezentujemy Wam kolejne informacje dotyczące premier gier w Polsce. W drugim odcinku naszego nowego cyklu podsumujemy okres od 24 do 30 marca bieżącego roku.