Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 marca 2008

Poradnik: The Sims 2: Czas wolny

Redakcja GRYOnline.pl, 6 marca 2008, 18:50

„Witam w poradniku do gry The Sims 2: Czas Wolny. Niniejsza instrukcja do gry powstała przede wszystkim myślą o nowych i nie wprawionych w zabawę miłośnikach Simsów. Niemniej jednak mam nadzieję, że zebrane przeze mnie informacje okażą się pomocne również dla starych miłośników serii. Poradnik podzieliłam na cztery części: opis nowej dzielnicy, hobby wraz z ich sekretnymi lokacjami, pięć dodanych karier i najważniejsze informacje o postaciach niezależnych."

Znamy datę premiery gier wchodzących w skład The Orange Box

Przemysław Zamęcki, 6 marca 2008, 16:56

Serwis Joystiq donosi, że Valve zdecydowało się na ponowne wydanie, tym razem odzielnie, gier wchodzących w skład zestawu The Orange Box. Informowaliśmy Was o tym na początku lutego, jednakże teraz znamy również dokładną datę premier Half-Life 2: Episode 2, Portalu i Team Fortress 2.

The Chronicles of Spellborn znowu się spóźnia
The Chronicles of Spellborn znowu się spóźnia

Kuba, 6 marca 2008, 14:40

Mówi się, że do trzech razy sztuka. Spellborn International już trzeci raz przekłada premierę swojej gry, The Chronicles of Spellborn. Pytanie tylko – co dalej? Ostateczne zawieszenie projektu czy wreszcie upragniony debiut?

Microsoft udostępnia za darmo emulator HD DVD

Przemysław Zamęcki, 6 marca 2008, 12:10

Wojna pomiędzy formatami Blu-ray i HD DVD jest już definitywnie zakończona. HD DVD powoli przechodzi do historii, można natknąć się na liczne wyprzedaże filmów za przysłowiowe grosze.

God of War III pojawił się w przedsprzedaży
God of War III pojawił się w przedsprzedaży

Przemysław Zamęcki, 6 marca 2008, 11:45

Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was o reklamie umieszczonej w pudełku z grą God of War: Chains of Olympus, która zapowiadała być może nawet rychłe ukazanie się trzeciej, pełnoprawnej części serii na konsoli PS3.

Mario & Sonic at the Olympic Games sprzedał się w ilości pięciu milionów egzemplarzy
Mario & Sonic at the Olympic Games sprzedał się w ilości pięciu milionów egzemplarzy

Przemysław Zamęcki, 6 marca 2008, 11:22

Koncern Sega ogłosił, że owoc jego współpracy z Nintendo o nazwie Mario & Sonic at the Olympic Games sprzedał się od momentu premiery, która miała miejsce równo cztery miesiące temu, w ilości pięciu milionów egzemplarzy.

Miks Dzikiego Zachodu i steampunku? Tylko w Damnation!
Miks Dzikiego Zachodu i steampunku? Tylko w Damnation!

Jiker, 6 marca 2008, 10:55

Firma Blue Omega Entertainment opublikowała oficjalną zapowiedź Damnation – strzelaniny powstającej na bazie Unreal Engine 3, osadzonej w świecie łączącej najbardziej charakterystyczne cechy Dzikiego Zachodu i tzw. steampunku, odmiany literatury science fiction, będącej wynikiem ewolucji cyberpunku.

Koncern Ziff Davis składa do sądu wniosek o ogłoszenie bankructwa

Przemysław Zamęcki, 6 marca 2008, 10:47

Koncern Ziff Davis, znany amerykański wydawca magazynów hobbystycznych (m.in. Electronic Gaming Monthly, Games for Windows, PC Magazine) i właściciel popularnych serwisów internetowych (1UP, FileFront, ExtremeTech) złożył do nowojorskiego sądu wniosek o ogłoszenie bankructwa firmy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 marca 2008)

Jiker, 6 marca 2008, 10:00

Łatka dla Burnouta Paradise, opóźnienie debiutów Baroque oraz Rise of the Argonauts, rozpoczęcie zapisów na beta-testy Multiwinii oraz demonstracja Legendary w lipcu/sierpniu – takie oto były najważniejsze informacje z grupy tych mniej ważnych, wyprowadzone na światło dzienne w ciągu ostatnich 24 godzin. Zapoznajcie się z trzecim już zestawieniem wieści ze świata w telegraficznym skrócie.

Army of Two debiutuje na rynku elektronicznej rozrywki
Army of Two debiutuje na rynku elektronicznej rozrywki

Jiker, 6 marca 2008, 09:55

Po wielu opóźnieniach i problemach pozycja o tytule Army of Two zadebiutowała na światowym rynku gier. Historia Riosa i Salema – dwóch najemników mogących polegać wyłącznie na sobie i kilku innych członkach organizacji Security & Strategy Corporation – jest dostępna w Stanach Zjednoczonych, a już jutro zadebiutuje na terenie Europy.

Audiosurf najlepiej sprzedającą się grą lutego na platformie Steam
Audiosurf najlepiej sprzedającą się grą lutego na platformie Steam

Jiker, 6 marca 2008, 09:34

Audiosurf, niezwykle oryginalna, niezależna produkcja autorstwa Dylana Fitterera, uzyskała miano najlepiej sprzedającej się pozycji ubiegłego miesiąca wśród gier dostępnych na platformie Steam. Świetnie przyjęte dzieło o charakterze muzyczno-logiczno-wyścigowym zostawiło w tyle takie tytuły, jak The Orange Box, czy Counter Strike.

EA otwiera stronę internetową zapowiadającą The Sims 3
EA otwiera stronę internetową zapowiadającą The Sims 3

Przemysław Zamęcki, 6 marca 2008, 09:25

O pracach nad The Sims 3 wiemy już od stycznia 2006 roku. Długo kazał nam koncern Electronic Arts czekać na pierwsze szczegóły dotyczące nowej gry, niemniej jednak wydaje się, że okres oczekiwania właśnie dobiega końca.

Otoczona kultem Disgaea zmierza na Nintendo DS?

Jiker, 6 marca 2008, 09:17

Disgaea, będąca turową strategią z licznymi naleciałościami jRPG, jest otoczona kultem przez licznych posiadaczy konsol PlayStation 2 i PSP. Wiele wskazuje na to, że już niedługo dołączą do nich także użytkownicy przenośnego Nintendo DS, którzy, jeśli wierzyć japońskiej prasie, otrzymają specjalną wersję dzieła firmy Nippon Ichi Software.

Obniżka europejskiej ceny konsoli Xbox 360 już za kilka dni?

Jiker, 6 marca 2008, 08:53

W internecie zawrzało od plotek sugerujących rychłą obniżkę europejskiej ceny konsoli Xbox 360. Miałoby do niej dojść już 14 marca. Czy stanie się ona faktem? A jeśli tak, to na jakim poziomie zostanie ustalona nowa cena?

Autor fabuły Fallouta wraca do gry
Autor fabuły Fallouta wraca do gry

Kuba, 6 marca 2008, 08:25

Nazwisko Scotta Campbella wypowiadajcie z szacunkiem, bowiem ten człowiek stworzył fabułę samego Fallouta, która przecież w olbrzymiej mierze przesądziła o „kultowości” i ponadczasowości tej gry.

Czy Ninja Theory pracuje nad Heavenly Sword 2?

Kuba, 6 marca 2008, 08:13

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że studio Ninja Theory pracuje nad nową grą. Być może ta „nowa gra” nie jest wcale taka zupełnie nowa i chodzi po prostu o sequel kultowego w niektórych kręgach Heavenly Sword?