Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 marca 2008, 18:50

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: The Sims 2: Czas wolny

„Witam w poradniku do gry The Sims 2: Czas Wolny. Niniejsza instrukcja do gry powstała przede wszystkim myślą o nowych i nie wprawionych w zabawę miłośnikach Simsów. Niemniej jednak mam nadzieję, że zebrane przeze mnie informacje okażą się pomocne również dla starych miłośników serii. Poradnik podzieliłam na cztery części: opis nowej dzielnicy, hobby wraz z ich sekretnymi lokacjami, pięć dodanych karier i najważniejsze informacje o postaciach niezależnych."

„Witam w poradniku do gry The Sims 2: Czas Wolny. Niniejsza instrukcja do gry powstała przede wszystkim myślą o nowych i nie wprawionych w zabawę miłośnikach Simsów. Niemniej jednak mam nadzieję, że zebrane przeze mnie informacje okażą się pomocne również dla starych miłośników serii. Poradnik podzieliłam na cztery części: opis nowej dzielnicy, hobby wraz z ich sekretnymi lokacjami, pięć dodanych karier i najważniejsze informacje o postaciach niezależnych. Pogrubieniem wyróżniłam istotne akcje, jakie można wykonać, natomiast kolorem niebieskim zaznaczyłam nazwy sekretnych parceli, do których można się udać po otrzymaniu specjalnej karty. Mam nadzieję, że zebrane przeze mnie wskazówki pomogą Wam w czerpaniu przyjemności z gry. Udanej zabawy!” - „Major Doktor Upiorna”

The Sims 2: Czas wolny - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sims 2: Czas wolny w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.