Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 marca 2008

Poradnik: Turning Point: Fall of Liberty

Redakcja GRYOnline.pl, 17 marca 2008, 18:22

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do strzelaniny „Turning Point: Fall of Liberty”. Tekst ten w całości składa się z bardzo obszernego opisu ukończenia trzech głównych aktów gry (dziewięć różnych misji). W poradniku skupiłem uwagę zarówno na przedstawieniu metod skutecznej likwidacji napotykanych przeciwników, jak i objaśniłem sposoby rozwiązania wszystkich zlecanych przez grę zadań."

Nowa gra MMO firmy Micro Forte ciągle w produkcji

Jiker, 17 marca 2008, 17:58

Mija rok od chwili, gdy australijska grupa Micro Forte, wewnętrzne studio firmy BigWorld Technologies, poinformowała nas o rezygnacji z produkcji MMOcRPG pod tytułem Citizen Zero. Dowiedzieliśmy się wówczas, iż zespół, obecnie 65-osobowy, rozpoczął prace nad nową grą sieciową. Aktualnie wiemy, że jej deweloping ma się dobrze.

Mikrotransakcje już niedługo opanują Nintendo Wii

Jiker, 17 marca 2008, 17:03

Mikrotransakcje to aktualnie jedna z podstaw funkcjonowania takich serwisów sieciowych, jak Xbox Live, czy PlayStation Network. Już teraz generują one sporą część przychodów, a perspektywy na przyszłość są coraz lepsze. Nic więc dziwnego, że podobny system już niedługo wprowadzony zostanie także w ramach WiiConnect24. Posłuży ku temu serwis WiiWare.

EMPiK - Top Lista - tydzień 11 (17/03/08)

Przemysław Zamęcki, 17 marca 2008, 16:23

Oto notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 10 a 16 marca i zostały zebrane w 105 salonach sieci.

Ile będzie ważyć sieciowa wersja Gran Turismo 5 Prologue i dlaczego tak niewiele?
Ile będzie ważyć sieciowa wersja Gran Turismo 5 Prologue i dlaczego tak niewiele?

Jiker, 17 marca 2008, 15:44

Czy ktoś z Was z zastanawiał się, ile będzie zajmować Gran Turismo 5 Prologue? Redakcja serwisu Eurogamer zadała sobie podobne pytanie i uzyskała na nie odpowiedź. Jak zapewnił ją rzecznik europejskiego oddziału Sony Computer Entertainment demonstracja piątej odsłony kultowych wyścigów, dostępna za pośrednictwem sklepu PlayStation Store, zajmie na dyskach graczy niecałe dwa gigabajty.

Valkyrie Profile trafi na Nintendo DS

Jiker, 17 marca 2008, 15:41

Square Enix rozpoczęło pracę nad nową odsłoną cyklu Valkyrie Profile. Trafi ona na konsolę Nintendo DS jeszcze w tym roku i postara się przekonać do siebie posiadaczy tej platformy.

Szczegóły o nowych postaciach w Street Fighter IV
Szczegóły o nowych postaciach w Street Fighter IV

Kuba, 17 marca 2008, 14:04

Całkiem niedawno ogłoszono, że baza postaci Street Fighter IV wzbogaci się o obecność znanych nam już Balroga i Sagata. Ale to nie koniec – w czwartej części słynnej bijatyki nie zabraknie również zupełnych debiutantów.

BBC i twórcy Samorosta autorami Questionaut
BBC i twórcy Samorosta autorami Questionaut

Kuba, 17 marca 2008, 12:31

Samorost i Samorost 2 to dwie flashowe gry przygodowe, które zyskały status kultowy wśród internautów, a autorom, czeskiemu studiu Amanita Design, zagwarantowały szereg nowych propozycji współpracy. Efektem jednej z nich jest tworzony przy udziale telewizji BBC, Questionaut.

Najlepsze gry ubiegłego roku według magazynu Famitsu

Przemysław Zamęcki, 17 marca 2008, 11:42

Przed Wami lista najlepiej ocenianych gier ubiegłego roku według popularnego japońskiego magazynu poświęconego grom video – Famitsu. Nie byłoby może w niej nic specjalnie dziwnego, gdyby nie fakt, że jak się okazuje bycie najlepszym niekoniecznie oznacza równocześnie bycie najbardziej popularnym.

Sims 2 i Szwedzka Ikea nieoficjalnie?
Sims 2 i Szwedzka Ikea nieoficjalnie?

Virion, 17 marca 2008, 11:38

Miłośnicy Simów nie zdążyli jeszcze ochłonąć po nowym dodatku Sims 2: Free Time, a już na stronach fanów tej gry, aż kipi od nowych informacji o „świeżym” packu z przedmiotami.

So Blonde już w niemieckich sklepach. Niedługo także w Polsce
So Blonde już w niemieckich sklepach. Niedługo także w Polsce

Kuba, 17 marca 2008, 10:32

Zgodnie z terminem, bez żadnych opóźnień, do sklepów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii trafiła gra przygodowa So Blonde. Przy okazji germańskiej premiery nam udało się dowiedzieć nieco o planach wypuszczenia produkcji na rynek polski.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 marca 2008)

Przemysław Zamęcki, 17 marca 2008, 10:20

Tajwańskie plany ataku na rynek konsol, beta testy Metal Gear Online, rekordy Warhawka i Guitar Hero III, tajemnicze morderstwa, powrót kwadratowych z FF VII, klęska HD DVD i wyprawa na Księżyc – takie oto informacje, choć nie tylko, przygotowaliśmy dla Was w dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Rockstar zapowiada jeszcze jeden zwiastun GTA IV
Rockstar zapowiada jeszcze jeden zwiastun GTA IV

Przemysław Zamęcki, 17 marca 2008, 08:18

Rockstar poinformował, że wkrótce zaprezentowany zostanie ostateczny zwiastun nadchodzącego Grand Theft Auto IV.