Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 marca 2008

Poradnik: Lost: Zagubieni

Redakcja GRYOnline.pl, 10 marca 2008, 21:39

"„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Lost: Via Domus”. Tekst ten niemal w całości składa się z bardzo szczegółowego opisu siedmiu rozdziałów, których ukończenie wymagane jest do przejścia całej gry. Poradnik przedstawia przede wszystkim czynności potrzebne do zaliczania zlecanych głównemu bohaterowi głównych questów."

Ubisoft informuje o przesunięciu daty premiery  pecetowej wersji Rainbow Six Vegas 2
Ubisoft informuje o przesunięciu daty premiery pecetowej wersji Rainbow Six Vegas 2

Przemysław Zamęcki, 10 marca 2008, 19:05

Uwaga członkowie oddziałów specjalnych. Jak donosi serwis Eurogamer, przewidziana na koniec marca pecetowa premiera Rainbow Six Vegas 2 niestety ulegnie przesunięciu.

Peter Molynuex zabiera głos w sprawie tajemniczego Dimitri

Jiker, 10 marca 2008, 17:36

Największy obecnie guru rynku elektronicznej rozrywki, Peter Molyneux, znowu przemówił. Tym razem w sprawie swojego tajemniczego dzieła, znajdującego się we wczesnej fazie produkcji od 1999 roku. Wszystko wskazuje na to, że w pracach nad Dimitri, określanym przez Petera mianem „eksperymentu, doszło do bardzo ważnego przełomu.

Wydawca gry o holocauście zaprzecza plotkom o blokadzie jej premiery

Jiker, 10 marca 2008, 16:53

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem obniżki europejskiej ceny konsoli Xbox 360. Interesującą informacją, a już na pewno mocno kontrowersyjną, była jednak także wiadomość o rzekomym zablokowaniu amerykańskiej i europejskiej premiery gry Imagination Is the Only Escape przez Nintendo. Miałoby do tego dojść z uwagi na fakt wykorzystania w niej tematyki nazistowskiej i związanej z holocaustem.

Microsoft oficjalnie potwierdza obniżkę europejskiej ceny konsoli Xbox 360!

Jiker, 10 marca 2008, 15:57

Europejski oddział Microsoftu oficjalnie potwierdził, że z dniem 14 marca bieżącego roku europejska cena konsoli Xbox 360 ulegnie zmianie. Obniżka dotknie wszystkie trzy obecne na rynku modele platformy, a więc Arcade, Premium oraz Elite.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (10/03/08)
Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (10/03/08)

Solnica, 10 marca 2008, 15:08

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Unreal Tournament III, The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Edition lub Sinking Island. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby ukrywającej się pod ksywką ...

EA Sports pracuje nad dwoma nieujawnionymi tytułami

Jiker, 10 marca 2008, 13:44

Facebreaker, powstający z myślą o PlayStation 3, Xbox 360 i Wii, nie będzie jedyną nową produkcją firmy EA Sports. Z informacji przedstawionych przez Toma Sitrina, wiceprezesa firmy ds. marketingu, wynika bowiem, że pracuje ona jeszcze nad dwoma zupełnie nowymi markami.

Zapowiedziano oficjalne rozszerzenie do skradanki Death to Spies

Jiker, 10 marca 2008, 13:26

Firmy Haggard Games oraz 1C zapowiedziały, że pecetowa skradanka Death to Spies doczeka się oficjalnego dodatku. Death to Spies: Moment of Truth zostanie wydane jeszcze w tym roku i uzupełni podstawową wersję gry o siedem nowych wyzwań.

Ruszyły zdjęcia do filmu Max Payne
Ruszyły zdjęcia do filmu Max Payne

Jiker, 10 marca 2008, 13:04

Ruszyły zdjęcia do filmu powstającego na podstawie tragicznej historii popularnego gliny, Maxa Payne’a. Wraz z nimi zadebiutowało w sieci pierwsze zdjęcie z planu filmowego. Przedstawia ono Marka Wahlberga, aktora i byłego muzyka, który wcieli się w rolę wymienionego wyżej bohatera.

Demo God of War: Chainf of Olympus w PS Store
Demo God of War: Chainf of Olympus w PS Store

Kuba, 10 marca 2008, 12:54

Od kiedy wiemy, że God of War: Chains of Olympus pozostanie tytułem na wyłączność konsoli Playstation Portable wszyscy posiadacze handheldu Sony chodzą z dumnie podniesioną głową. Na dodatek, szczęściarze, od dziś w ofercie Playstation Store mogą znaleźć grywalne demo tejże produkcji.

Słabnie rynek gier PC w Niemczech

Przemysław Zamęcki, 10 marca 2008, 11:59

Czy granie na komputerach osobistych rzeczywiście wkrótce czekają przedśmiertelne drgawki? Od wielu lat część ludzi bezpośrednio związanych z branżą elektronicznej rozrywki wieszczy upadek pecetów, jednakże ów koniec stale jest odsuwany w czasie. Niemniej jednak wydaje się, choć ostatnio Europa stanowiła najprężniej działający bastion pecetowców, że i tutaj wcześniej czy później nastąpią zmiany.

Tańszy Xbox 360 - kolejne rewelacje

Kuba, 10 marca 2008, 11:50

Wygląda na to, że stanie się tak jak wcześniej przewidywano i ostateczna cena konsoli Xbox 360 w Europie zostanie obniżona ku uciesze potencjalnych nabywców.

Prince of Persia – film, Sin City – gra. Nowe informacje
Prince of Persia – film, Sin City – gra. Nowe informacje

Kuba, 10 marca 2008, 11:29

Z filmu do gry, z gry do filmu. O ile w przypadku tego pierwszego – często zdarzają się produkcje całkiem udane, tak dzięki (nie)słynnemu Uwe Bollowi próby ekranizacji gier komputerowych częstokroć napawają przerażeniem. Ale możliwe, że teraz będzie inaczej...

Tom Clancy's End War - kolejne szczegóły

Przemysław Zamęcki, 10 marca 2008, 11:09

Tom Clancy’s EndWar wydaje się być jedną z ciekawszych gier strategicznych rozgrywanych w czasie rzeczywistym powstających na konsole obecnej generacji. Jej twórcy, francuskie studio Ubisoft za cel obrało sobie zmianę dotychczasowego wizerunku gatunku i wprowadzenie nowych, nie występujących wcześniej na szerszą skalę elementów.

Gra o holocauście zbanowana w Europie i USA
Gra o holocauście zbanowana w Europie i USA

Kuba, 10 marca 2008, 11:03

Przepis na dobrze sprzedającą się grę? Zatrudnij najlepszych programistów, designerów, speców od fabuły i wydaj miliony na kampanię reklamową. Nie masz takiej możliwości? Zacznij szokować i prowokować! A co, jeśli wcale nie masz tego zamiaru, a wychodzi... No właśnie, co wychodzi?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 marca 2008)

Jiker, 10 marca 2008, 10:52

Sega pozostaje niezależna, ujawnienie Lost Planet Colonies jeszcze w tym tygodniu, problemy z Bully w wersji dla Xboksa 360, patch do Medal of Honor: Airborne, zapowiedź Bleach: Dark Souls – tak oto prezentują się najciekawsze weekendowe informacje nie wymagające obszernych elaboratów. Zapraszamy Was do zapoznania się z kolejnym już newsem zbiorczym.

Nowe przecieki dotyczące kontynuacji serii Knights of the Old Republic

Przemysław Zamęcki, 10 marca 2008, 10:18

Serwis 1UP ma dla nas kolejny ciekawy przeciek dotyczący domniemanie powstającej w studiu Bioware kontynuacji serii Knights of the Old Republic. Otóż z redakrorami strony skontaktował się pewien anonim twierdząc, że jest w posiadaniu skryptu gry online umiejscowionej w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Nowe produkcje w ofercie Steam już wkrótce
Nowe produkcje w ofercie Steam już wkrótce

Kuba, 10 marca 2008, 10:07

Podczas ostatniej aktualizacji systemu Steam, Valve zdradziło, że już w niedalekiej przyszłości jego oferta poszerzy się o produkcję kilku nowych wydawców. O kogo chodzi i czego dokładnie możemy się spodziewać – póki co nie wiemy.

Midway planuje serwis o „casual games”
Midway planuje serwis o „casual games”

Kuba, 10 marca 2008, 09:43

Dosłownie kilka dni temu pisaliśmy Wam o opłakanej sytuacji finansowej firmy Midway. Jak się okazuje nie wszystko jest jeszcze stracone, a ekipa zabrała się ostro do pracy nad projektem, który ma pomóc w wyjściu na prostą.

Lista najlepszych deweloperów ubiegłego roku

Przemysław Zamęcki, 10 marca 2008, 09:26

Na rynku gier video funkcjonują dzisiaj setki mniejszych i większych deweloperów. Jak jednak zupełnie bezstronnie wybrać tych najlepszych, których gry cieszą się największym powodzeniem zarówno wśród zwykłych graczy, jak i ludzi bezpośrednio związanych z branżą?

Przewodnik po Second Life
Przewodnik po Second Life

Przemysław Zamęcki, 10 marca 2008, 08:43

Jeżeli od czasu do czasu, po wymordowaniu kilku batalionów kosmitów macie ochotę miło spędzić czas w jednym z wirtualnych światów i na przykład odwiedzić ambasadę jakiegoś państwa, niekoniecznie wychodząc za próg własnego domu, możecie uruchomić Second Life.