Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 marca 2008, 21:39

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Lost: Zagubieni

"„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Lost: Via Domus”. Tekst ten niemal w całości składa się z bardzo szczegółowego opisu siedmiu rozdziałów, których ukończenie wymagane jest do przejścia całej gry. Poradnik przedstawia przede wszystkim czynności potrzebne do zaliczania zlecanych głównemu bohaterowi głównych questów."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Lost: Via Domus”. Tekst ten niemal w całości składa się z bardzo szczegółowego opisu siedmiu rozdziałów, których ukończenie wymagane jest do przejścia całej gry. Poradnik przedstawia przede wszystkim czynności potrzebne do zaliczania zlecanych głównemu bohaterowi głównych questów. Poruszone też jednak zostały sprawy opcjonalne, dotyczące między innymi podnoszenia nadających się do wymiany obiektów, czy wykonywania zdjęć przy użyciu aparatu fotograficznego. Mam nadzieję, że poradnik pomoże Ci w odkryciu wszystkich sekretów wyspy. Powodzenia!!” - „Stranger”

Lost: Zagubieni - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Lost: Zagubieni w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.