Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 marca 2008

Seria Gran Turismo doczeka się modelu zniszczeń

Przemysław Zamęcki, 28 marca 2008, 17:56

Dzisiejszego dnia odbyła się w końcu długo oczekiwana premiera Gran Turismo 5 Prologue. Wstęp do piątej odsłony jednej z najlepszych serii wyścigowych, w której na przestrzeni lat właściwie poza samą grafiką niewiele się zmieniło. I choć tym razem jest już znacznie lepiej m.in. znacznie ulepszono model jazdy, to jednak grom Polyphony Digital wciąż brakuje jednego, bardzo ważnego elementu: modelu zniszczeń. Twórca serii, Kazunori Yamauchi zapewnia jednak, że taki stan rzeczy już wkrótce ulegnie zmianie.

Poradnik: Mortyr: Operacja Sztorm

Redakcja GRYOnline.pl, 28 marca 2008, 17:07

„Poradnik do gry Mortyr: Operacja „Sztorm” zawiera opis przejścia wszystkich misji w trybie dla pojedynczego gracza. Wyjaśnia krok po kroku, jak pokonać przeciwników na danym etapie oraz zawiera szereg wskazówek znacznie ułatwiających rozgrywkę (m.in. miejsca występowania amunicji, taktykę). Wzbogacony o dużą liczbę zdjęć powinien pomóc w orientacji na mapach."

Legendarny Interplay sprzedany

Virion, 28 marca 2008, 14:54

Jak donoszą serwisy na całym świecie jeden z niegdyś najbardziej znanych wydawców na całym świecie, czyli Interplay został wykupiony z rąk znajdującej się w fazie bankructwa firmy Titus przez tajemniczą grupę z Luksemburga o nazwie Financial Planning and Development.

Jade Raymond pracuje nad nowym projektem
Jade Raymond pracuje nad nowym projektem

Przemysław Zamęcki, 28 marca 2008, 14:22

Szef Ubisoftu, pan Yves Guillemot ujawnił, że (ach ten męski szownizm) piękna pani producent Jade Raymond po zakończeniu prac nad grą Assassin’s Creed zabrała się za coś zupełnie nowego. Stało się to przy okazji odpowiedzi na dziesięć pytań zadanych przez redaktora serwisu GameDaily.

Dawn of War 2 oficjalnie zapowiedziany
Dawn of War 2 oficjalnie zapowiedziany

Przemysław Zamęcki, 28 marca 2008, 12:43

Na forum NEOGafu pojawiły się skany z belgijskiego magazynu PCGameplay oraz pierwsze szczegóły dotyczące Warhammer 40000: Dawn of War 2. Tym samym jest to także potwierdzenie, że od jakiegoś czasu przygotowywany jest sequel jednego z ciekawszych RTS-ów kilku ostatnich lat.

Brytyjski raport może wpłynąć na zmiany w klasyfikacji wiekowej gier
Brytyjski raport może wpłynąć na zmiany w klasyfikacji wiekowej gier

Przemysław Zamęcki, 28 marca 2008, 12:02

W chwili, kiedy wydawałoby się, że istniejące od 2003 roku PEGI na dobre ugruntowało swoją pozycję okazuje się, że udostępniony właśnie tzw. Raport Byrona zatytułowany „Safer Children in a Digital World” opracowany w Wielkiej Brytanii może przyczynić się do kilku dość istotnych zmian.

Jubileuszowa edycja Madden NFL 09 już w sierpniu

Virion, 28 marca 2008, 11:55

Miłośnicy futbolu amerykańskiego mogą się cieszyć, że kolejna odsłona z serii gier o nim pojawi się na sklepowych półkach w USA i Kanadzie już 12 sierpnia. EA Sports planuje wydanie jej w dwóch wersjach zwykłej (PSP, PS2, PS3, Nintendo DS, Wii, Xbox 360) i specjalnej (tylko PS3 i Xbox 360).

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 marca 2008)

Jiker, 28 marca 2008, 10:00

Ship Simulator 2008: New Horizons już w sklepach, pierwszy dodatek do Warhammer Online zapowiedziany, Final Fantasy Tactics A2 także w Europie, oficjalny tytuł drugiej odsłony wirtualnych przygód 50 Centa ujawniony – tak oto prezentują się najciekawsze informacje zamieszczone w ostatnich w tym tygodniu „Wieściach ze świata w telegraficznych skrócie”. Zapraszamy do lektury.

Darmowe mapy do Unreal Tournament III

Jiker, 28 marca 2008, 09:46

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników szybkich i wymagających pojedynków spod znaku Unreal Tournament III. Firma Epic Games zdecydowała się na opublikowanie darmowego zestawu map, w którego skład weszły trzy nowe lokacje.

Czy utwory Def Leppard trafią do Guitar Hero IV?

Jiker, 28 marca 2008, 09:24

Guitar Hero IV pozostaje dla nas wielką niewiadomą. W chwili obecnej wszystkie siły przerobowe firm Neversoft oraz Activision zostały bowiem rzucone do produkcji Guitar Hero: Aerosmith. Od czasu do czasu przebijają się jednak do sieci różnego rodzaju plotki, mogące sugerować m.in. zawartość GH IV. Tak jest i w tym przypadku.

Banjo-Kazooie 3 jeszcze w 2008 roku
Banjo-Kazooie 3 jeszcze w 2008 roku

Przemysław Zamęcki, 28 marca 2008, 08:52

Nie jesteśmy zbyt często rozpieszczani informacjami na temat kontynuacji serii Banjo-Kazooie firmy Rare, tymczasem jak się okazuje projekt ma się zupełnie dobrze i powoli zmierza do szczęśliwego końca.

Finalny zwiastun GTA IV. Wkrótce rusza serwis społecznościowy - Rockstar Social Club
Finalny zwiastun GTA IV. Wkrótce rusza serwis społecznościowy - Rockstar Social Club

Jiker, 28 marca 2008, 08:45

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami firmy Rockstar Games nowy, a zarazem ostateczny zwiastun Grand Theft Auto IV został opublikowany. Film, zatytułowany Everyone’s A Rat, możecie zobaczyć m.in. na łamach naszego GOL Video.