Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 marca 2008, 17:07

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Mortyr: Operacja Sztorm

„Poradnik do gry Mortyr: Operacja „Sztorm” zawiera opis przejścia wszystkich misji w trybie dla pojedynczego gracza. Wyjaśnia krok po kroku, jak pokonać przeciwników na danym etapie oraz zawiera szereg wskazówek znacznie ułatwiających rozgrywkę (m.in. miejsca występowania amunicji, taktykę). Wzbogacony o dużą liczbę zdjęć powinien pomóc w orientacji na mapach."

„Poradnik do gry Mortyr: Operacja „Sztorm” zawiera opis przejścia wszystkich misji w trybie dla pojedynczego gracza. Wyjaśnia krok po kroku, jak pokonać przeciwników na danym etapie oraz zawiera szereg wskazówek znacznie ułatwiających rozgrywkę (m.in. miejsca występowania amunicji, taktykę). Wzbogacony o dużą liczbę zdjęć powinien pomóc w orientacji na mapach. Pomimo iż najnowsza część gry jest liniowa, w kilku miejscach można się pogubić. W takich właśnie przypadkach wskazane jest sugerowanie się poradnikiem. Na większość popularniejszych pytań odpowiadam w dziale FAQ. Życzę przyjemnej lektury i zabawy! Poradnik został napisany w oparciu o wersję gry 1.01.” - „eJay”

Mortyr: Operacja Sztorm - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Mortyr: Operacja Sztorm w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.