Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2008, 16:09

Dwieście tysięcy sztuk The Sims 2 w Polsce

Jak możemy przeczytać w najnowszym oświadczeniu polskiego oddziału Electronic Arts, druga część cyklu The Sims (sama podstawka, bez żadnych dodatków) sprzedała się w naszym kraju do tej pory w ilości ponad dwustu tysięcy egzemplarzy.

Jak możemy przeczytać w najnowszym oświadczeniu polskiego oddziału Electronic Arts, druga część cyklu The Sims (sama podstawka, bez żadnych dodatków) sprzedała się w naszym kraju do tej pory w ilości ponad dwustu tysięcy egzemplarzy. Przypomnijmy, że w listopadzie informowaliśmy, iż w Polsce nabywców znalazło sześćset tysięcy pudełek ze znakiem The Sims 2 w ogóle (łącznie z dodatkami) od chwili premiery tego tytułu. To bardzo zacny wynik, choć dla porównania warto tutaj przytoczyć wyniki osiągnięte przez Wiedźmina, którego sprzedaż w niecałe dwa miesiące od premiery przekroczyła ilość stu tysięcy sztuk.

Również w związku z jutrzejszą premierą nowego dodatku do The Sims 2 o podtytule Czas Wolny firma Electronic Arts zdecydowała się na stałe obniżenie ceny podstawowej wersji gry. Od jutra będzie ją można kupić za 89,90 złotych.

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów serii. Od 14 marca o nowe tytuły poszerzy się kolekcja EA Classics. Trafią do niej dwie produkcje - The Sims 2: Historie ze świata zwierząt i The Sims 2: Historie z życia wzięte. Koszt każdej z nich wyniesie 49,90 złotych.

Po więcej informacji na temat Simsów jak zwykle zapraszamy do naszej Encyklopedii lub do odwiedzenia strony wydawcy, którą znajdziecie pod tym adresem.