Wyszukiwarka gier
The Sims: Historie ze świata zwierząt

The Sims: Historie ze świata zwierząt

PC

The Sims: Pet Stories

po premierze

Data wydania: 19 czerwca 2007

Symulacje, Singleplayer

The Sims: Historie ze świata zwierząt to druga gra z nowej linii produktów firmy Electronic Arts zrzeszonych pod wspólną nazwą The Sims Stories. Jest to prosta w obsłudze i przyjazna notebookom wersja popularnej serii, w której kontrolujemy życie wirtualnych ludzi.

7.0

GRYOnline

7.6

Gracze

OCEŃ
Oceny

The Sims: Historie ze świata zwierząt to druga gra z nowej linii produktów firmy Electronic Arts zrzeszonych pod wspólną nazwą The Sims Stories. Jest to prosta w obsłudze i przyjazna notebookom wersja popularnej serii gier na PC, w której kontrolujemy życie wirtualnych ludzi.

Gra The Sims: Historie ze świata zwierząt, jak sam tytuł wskazuje, umożliwia nam wzięcie pod opiekę zwierzęcych pupili. Do wyboru mamy dwa typy rozgrywki: fabularny oraz klasyczny. W pierwszym przypadku pieski lub kotki musimy najpierw poskromić i zaadoptować, by następnie móc wziąć udział w lokalnej wystawie i zawalczyć w niej o pierwsze miejsce. W miarę postępów w opowieści i realizowania kolejnych przewidzianych przez scenariusz celów odblokowujemy nowe, atrakcyjne nagrody.

Tryb klasyczny przypomina znany z tradycyjnej odmiany Simsów rodzaj otwartej, nieregulowanej fabularnymi ramami zabawy. Możemy stworzyć własne Simy i ich domy oraz czworonożnych przyjaciół dla nich, a następnie zajmować się opieką nad pupilami, tresurą i uczeniem ich przeróżnych sztuczek.

Czytaj więcej

Publicystyka

7.0
dobra

Recenzja GRYOnline

The Sims: Historie ze świata zwierząt

Historie ze świata zwierząt są bez dwóch zdań ciekawszym produktem od Historii z życia wziętych. Wynika to przede wszystkim z obecności tytułowych zwierzaków, dzięki którym wykonywanie powierzonych zadań staje się ciekawsze.

The Sims: Historie ze świata zwierząt - recenzja gry
Recenzujący:
Platforma:
PC Windows PC Windows
Data recenzji:
27 czerwca 2007

Wiadomości

Dwieście tysięcy sztuk The Sims 2 w Polsce

Jak możemy przeczytać w najnowszym oświadczeniu polskiego oddziału Electronic Arts, druga część cyklu The Sims (sama podstawka, bez żadnych dodatków) sprzedała się w naszym kraju do tej pory w ilości ponad dwustu tysięcy egzemplarzy.

gry

Przemysław Zamęcki

28 lutego 2008

Dwieście tysięcy sztuk The Sims 2 w Polsce

Poradnik: The Sims: Historie ze świata zwierząt

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Sims: Historie ze świata zwierząt” (oryginalny angielski tytuł tej gry to „The Sims: Pet Stories”). Jest to druga część wydawanej przez Electronic Arts nowej serii produktów, wyróżniających się przede wszystkim zawarciem pełnoprawnych wątków fabularnych. W przypadku tej produkcji w centrum zainteresowania znajdują się oczywiście tytułowe zwierzątka.

pozostałe

Redakcja GRYOnline.pl

27 czerwca 2007

Poradnik: The Sims: Historie ze świata zwierząt

The Sims Stories - czyli The Sims w nieco sfabularyzowanej formie

Pierwszy dzień newsowania w nowym, 2007 roku przynosi nam znakomite nowiny dla wszystkich miłośników serii The Sims. A tych, jak wiemy nie brakuje. Koncern EA oficjalnie donosi, iż rozbudowuje tę markę o całkiem nową linię produktów o wspólnym tytule The Sims Stories.

gry

Przemysław Bartula

2 stycznia 2007

The Sims Stories - czyli The Sims w nieco sfabularyzowanej formie

Pliki do pobrania

Popularne pliki do pobrania do gry The Sims: Historie ze świata zwierząt.

Wszystkie pliki do pobrania

Kody i triki

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry The Sims: Historie ze świata zwierząt:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 2.7 GB HDD, Windows XP.

Oceny gry

Średnie Oceny:

7.0

Ocena GRYOnline.pl

Średnia z 1 ocen gry wystawionych przez Recenzentów i Redaktorów GRYOnline.pl, Ekspertów i wybranych Graczy.

Oceny Recenzentów i Expertów
7.6

Ocena Graczy

Średnia z 752 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

Oceny Recenzentów i Ekspertów

7.0
Jacek Hałas
PC

Jacek Hałas

Recenzent GRYOnline.pl

2007.06.27

Historie ze świata zwierząt są bez dwóch zdań ciekawszym produktem od Historii z życia wziętych. Wynika to przede wszystkim z obecności tytułowych zwierzaków, dzięki którym wykonywanie powierzonych zadań staje się ciekawsze.

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Symulacyjne
2015-09-26
22:06

Acnologia Junior

Acnologia
😁

Ach, moje pierwsze simsy, aż się łezka w oku kręci :')
Fabularne simsy to naprawdę ciekawe rozwiązanie, szkoda, że się aż tak nie przyjęło.
Wielka zaleta to sterowanie za pomocą klawiatury. Ta gra jest naprawdę przyjazna laptopom. Kiedy pykam teraz w zwykłą dwójkę, bardzo mi tego brakuje.
Odpowiadając na kilka pytań z komentarzy poniżej: Nie potrzebna jest podstawka, ponieważ to spin-off (czy jak tam nazwać osobną, samodzielną grę), nie dodatek. A kody znajdziecie w pliku ReadMe. Jest ich trochę mniej niż w dwójce, ale są.
W ogóle raz miałam taki śmieszny bug, że mogłam sterować Ciapkiem i wszystkimi zwierzętami w tej rodzinie (chyba Gwizdek się nazywali) tak, jak zwykłymi simami. Tylko raz to się stało, po reinstallu już tego nie było. Jedyny kod, jakiego używałam, to motherlode.
Podsumowując: grafika 6,8/10 fabuła 6,3/10 rozgrywka 9/10 ogółem 7,9/10

Komentarz: Acnologia
2014-02-07
21:10

zanonimizowany974981 Junior

jak pobrać????

Komentarz: zanonimizowany974981
2011-05-22
08:30

zanonimizowany792994 Junior

😉

mmmmm.... może być

Komentarz: zanonimizowany792994
2010-05-28
09:17

zanonimizowany732073 Junior

Motherlode-50.000 Kaching-1.000

Komentarz: zanonimizowany732073
2010-05-28
09:04

zanonimizowany732073 Junior

😊

Gra jest zajebista.10/10 powiecie mi gdzie można znaleść dodatki odpiszcie
pozdr.

Komentarz: zanonimizowany732073

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl