Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Pet Stories (PC)

The Sims: Historie ze świata zwierząt PC

The Sims: Pet Stories

The Sims: Historie ze świata zwierząt to druga gra z nowej linii produktów firmy Electronic Arts zrzeszonych pod wspólną nazwą The Sims Stories. Jest to prosta w obsłudze i przyjazna notebookom wersja popularnej serii, w której kontrolujemy życie wirtualnych ludzi.

Symulacje

PC Windows
Okładka The Sims: Pet Stories (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

19czerwca2007

22czerwca2007

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims: Historie ze świata zwierząt to druga gra z nowej linii produktów firmy Electronic Arts zrzeszonych pod wspólną nazwą The Sims Stories. Jest to prosta w obsłudze i przyjazna notebookom wersja popularnej serii gier na PC, w której kontrolujemy życie wirtualnych ludzi.

Gra The Sims: Historie ze świata zwierząt, jak sam tytuł wskazuje, umożliwia nam wzięcie pod opiekę zwierzęcych pupili. Do wyboru mamy dwa typy rozgrywki: fabularny oraz klasyczny. W pierwszym przypadku pieski lub kotki musimy najpierw poskromić i zaadoptować, by następnie móc wziąć udział w lokalnej wystawie i zawalczyć w niej o pierwsze miejsce. W miarę postępów w opowieści i realizowania kolejnych przewidzianych przez scenariusz celów odblokowujemy nowe, atrakcyjne nagrody.

Tryb klasyczny przypomina znany z tradycyjnej odmiany Simsów rodzaj otwartej, nieregulowanej fabularnymi ramami zabawy. Możemy stworzyć własne Simy i ich domy oraz czworonożnych przyjaciół dla nich, a następnie zajmować się opieką nad pupilami, tresurą i uczeniem ich przeróżnych sztuczek.

Ponieważ gra opracowana została głównie z myślą o komputerach przenośnych, jej obsługa i działanie zaprojektowane zostały nieco odmiennie. Możemy w każdym momencie włączyć auto-pauzę poprzez zamknięcie ekranu, a także grać w osobnym oknie, jednocześnie rozmawiając z przyjaciółmi za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Ponadto produkcja ma nieco mniejsze wymagania dotyczące kart graficznych.

Gra The Sims: Historie ze świata zwierząt, podobnie jak inne tytuły z cyklu The Sims Stories, jest niezależnym produktem i jako taki nie jest kompatybilny z oficjalnymi dodatkami do gier The Sims i The Sims 2.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 751 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,90 PLN

Gry podobne do The Sims: Historie ze świata zwierząt

Klasyfikacja PEGI The Sims: Historie ze świata zwierząt

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims: Historie ze świata zwierząt

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 2.7 GB HDD
  • Windows XP
The Sims: Historie ze świata zwierząt - recenzja gry
The Sims: Historie ze świata zwierząt - recenzja gry

Recenzja 27 czerwca 2007, 13:49

Najwyższa już chyba pora powiedzieć nieco więcej na temat zwierząt, gdyż to one mają znaleźć się w centrum zainteresowania. Jeśli chodzi o główne scenariusze, Alicja musi opiekować się dalmatyńczykiem Ciapkiem. Stefan otrzymuje z kolei zadanie sprawowania nadzoru nad niezbyt posłusznym kocurkiem – Pusią. Jeżeli ktoś w przeszłości miał już kontakt z dodatkiem Zwierzaki, z poznaniem występujących w grze zależności nie powinien mieć żadnych problemów. Większość opcji przeniesiono bowiem w praktycznie niezmienionej postaci. Dla tych osób, dla których jest to pierwszy kontakt z wirtualnymi zwierzakami, odczucia będą zaś bardzo pozytywne. Z pewnością kilka pierwszych godzin spędzi się wyłącznie na obserwacji zachowań sympatycznych zwierzaków. Nie ukrywam, że reakcje czworonogów na różne wydarzenia ukazane zostały w zabawny i dość złożony sposób.