Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 czerwca 2007, 18:02

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Sims: Historie ze świata zwierząt

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Sims: Historie ze świata zwierząt” (oryginalny angielski tytuł tej gry to „The Sims: Pet Stories”). Jest to druga część wydawanej przez Electronic Arts nowej serii produktów, wyróżniających się przede wszystkim zawarciem pełnoprawnych wątków fabularnych. W przypadku tej produkcji w centrum zainteresowania znajdują się oczywiście tytułowe zwierzątka.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Sims: Historie ze świata zwierząt” (oryginalny angielski tytuł tej gry to „The Sims: Pet Stories”). Jest to druga część wydawanej przez Electronic Arts nowej serii produktów, wyróżniających się przede wszystkim zawarciem pełnoprawnych wątków fabularnych. W przypadku tej produkcji w centrum zainteresowania znajdują się oczywiście tytułowe zwierzątka. Podobnie jak w „Historiach z życiach wziętych”, do rozegrania są dwa scenariusze. Każdy z nich podzielony został na dwanaście różnych rozdziałów. W celu ukończenia danego rozdziału należy wykonywać ustalone przez grę czynności (czy, jak kto woli, questy). Będą się one pojawiały w formie dość dobrze przedstawionych celów.

Poradnik ten będzie się właśnie w głównej mierze skupiał na dokładnym opisaniu każdego z dostępnych wyzwań. Postaram się objaśnić co należy robić w celu wypełnienia danego polecenia. Nie będą to szczególnie skomplikowane zadania, lecz niektóre z przedstawianych w grze rozwiązań mogą się okazać dla gracza zupełnie nowe, a to dlatego, że będą się one koncentrowały na wchodzeniu w interakcje ze wspomnianymi już zwierzątkami. Oczywiście wszystko postaram się przedstawić w taki sposób, żeby gracz nie musiał zastanawiać, jak powinien w danym momencie zabawy się zachować. Sprawy związane z prowadzeniem domu, zaspokajaniem potrzeb Sima, czy udawaniem się do pracy ograniczyłem do rozsądnego minimum, a to dlatego, że wszystkie te zależności miłośnikom podstawowej wersji „The Sims 2” powinny być doskonale znane. […]

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć udanej gry!” - „Stranger”

The Sims: Historie ze świata zwierząt - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sims: Historie ze świata zwierząt w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.