Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2008, 13:08

autor: Maciej "Von Zay" Makuła

Pokrętne losy nowych kadrów z Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV to dla wielu najgorętsza gra nadchodzących miesięcy. Nie dziwi więc, że serwisy informacyjne zabijają się o jakiekolwiek materiały na jej temat, a których pojawienie się przeważnie odbija się echem po Internecie. Dziś przedstawimy wam świeżą historię kadrów rzekomo ukazujących w akcji tryb multiplayer.

Grand Theft Auto IV to dla wielu najgorętsza gra nadchodzących miesięcy. Nie dziwi więc, że serwisy informacyjne zabijają się o jakiekolwiek materiały na jej temat, a których pojawienie się przeważnie odbija się echem w Internecie. Dziś przedstawimy wam świeżą historię pewnego „przecieku” - kadrów rzekomo ukazujących w akcji tryb multiplayer.

Na łamach serwisu Xbox World pojawiła się garstka screenów, na których zobaczyć można było sceny z sieciowych potyczek w Grand Theft Auto 4. Można było – ponieważ zostały szybko ściągnięte. Internet posiada na szczęście bardzo dobrą pamięć – toteż bez problemu i w całej okazałości obejrzeć je już można np. na stronach GTAForums.

Tryby rozgrywki dla wielu graczy zapowiadają się niebywale atrakcyjnie – o czym świadczą przedstawione na ich temat informacje – i istnieje dużą szansa, że nie będą stanowić, co było do tej pory normą, tylko dodatku do kampanii dla pojedynczego gracza.

Gra ukaże się w Europie pod koniec kwietnia – po podstawowe informacje na jej temat odsyłamy do naszej encyklopedii.