Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2008, 13:06

autor: Jiker

Dark Sector w fazie "złota"

Dark Sector wyrósł na jedną z ciekawszych produkcji pierwszej połowy 2008 roku. Publikowane zwiastuny oraz zrzuty ekranowe ukazywały nam ładną, dynamiczną grę akcji, posiadającą nieźle nakreślonych bohaterów, wypełniających udanie spisaną historię. Ale czy właściwa gra rzeczywiście jest tak dobra? Doświadczymy tego już 25 marca.

Dark Sector wyrósł na jedną z ciekawszych produkcji pierwszej połowy 2008 roku. Publikowane zwiastuny oraz zrzuty ekranowe ukazywały nam ładną, dynamiczną grę akcji, posiadającą nieźle nakreślonych bohaterów, wypełniających udanie spisaną historię. Ale czy właściwa gra rzeczywiście jest tak dobra? Doświadczymy tego już 25 marca, kiedy dojdzie do oficjalnej światowej premiery dzieła firmy Digital Extremes.

Dark Sector w fazie 'złota' - ilustracja #1

Tymczasem dowiedzieliśmy się od wydawcy opisywanej pozycji, firmy D3Publisher, że trafiła ona do fazy złota. Oznacza to, że powędrowała do tłoczni i już niedługo trafi do magazynów największych amerykańskich sklepów. Niedługo potem, bo 4 kwietnia, zawita także do Europy. Dark Sector zostanie wydany na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Przypominamy, że Dark Sector to dynamiczna gra akcji przygotowana przez zespół developerski Digital Extremes, znany ze stworzenia legendarnej serii Unreal Tournament. Zabawa obserwowana jest z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Gracz wcieli się w postać charyzmatycznego i obdarzonego niecodziennymi umiejętnościami Haydena Tenno. Więcej informacji na temat Dark Sector dostarczy Wam nasza Encyklopedia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dark Sector

Dark Sector