Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2008, 14:31

Nowa przygodówka – Diamon Jones: Amulet of the World

Firma Game Factory Interactive zapowiedziała nową grę przygodową, dzięki której kolejny raz zabawisz się w podrabianego Indianę Jonesa.

Firma Game Factory Interactive zapowiedziała nową grę przygodową, dzięki której kolejny raz zabawisz się w podrabianego Indianę Jonesa.

Amulet of the World pozwoli wcielić się w Diamona Jonesa, awanturnika o przerośniętej szczęce, którego pasją jest polowanie na skarby. W grze będziesz szukał ogromnego skarbu Faraona ukrytego gdzieś pod pisakami egipskiej pustyni, a wszystko w klimacie starych dobrych przygotówek sprzed ponad 10 lat – tajemnice, humor i wizja bogactwa.

Twórcy chwalą się ślicznymi, ręcznie rysowanymi tłami, wśród których poruszać się będą trójwymiarowe, komiksowe postaci. Na gracza czeka wiele zagadek, wciągająca atmosfera lat trzydziestych (nic dziwnego, że nasuwa się Indiana Jones), 42 lokacje, 25 postaci i rozsądne wymagania sprzętowe. Amulet Świata zawita na pecetach w trzecim kwartale tego roku, a garść informacji odnajdziecie na stronie wydawcy.

Nowa przygodówka – Diamon Jones: Amulet of the World - ilustracja #1
Nowa przygodówka – Diamon Jones: Amulet of the World - ilustracja #2
Nowa przygodówka – Diamon Jones: Amulet of the World - ilustracja #3