Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 marca 2008, 16:11

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Army of Two

„Witam w poradniku do gry Army of Two, wydanej przez koncern Electronic Arts. Artykuł zawiera ogólne porady dotyczące rozgrywki, opis ukończenia wszystkich misji i etapu treningowego, specjalny rozdział prezentujący lokalizację ukrytych walizek z informacjami oraz spis wszystkich osiągnięć (tzw. achievementów) do zaliczenia w Ao2."

„Witam w poradniku do gry Army of Two, wydanej przez koncern Electronic Arts. Artykuł zawiera ogólne porady dotyczące rozgrywki, opis ukończenia wszystkich misji i etapu treningowego, specjalny rozdział prezentujący lokalizację ukrytych walizek z informacjami oraz spis wszystkich osiągnięć (tzw. achievementów) do zaliczenia w Ao2. Mam nadzieję, że ponad setka zdjęć z gry ułatwi Wam poruszanie się w świecie Riosa i Salema, a wykonywanie wszystkich zadań – zarówno tych pobocznych, jak i głównych – będzie z niniejszym poradnikiem łatwiejsze i przyjemniejsze.

Życzę miłej lektury i wielu celnych strzałów!” - „Sandro”

Army of Two - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Army of Two w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.