Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2008, 07:36

Wydanie Two Worlds: The Temptation opóźnione

Premiera gry Two Worlds: The Temptation zostanie opóźniona, tę oficjalną informację przekazali mediom wydawcy gry, firmy SouthPeak Games i ZUXXEZ Entertainment.

Premiera gry Two Worlds: The Temptation zostanie opóźniona, tę oficjalną informację przekazali mediom wydawcy gry, firmy SouthPeak Games i ZUXXEZ Entertainment.

Planowana początkowo na czerwiec premiera jak na razie została przełożona na jesień i miejmy nadzieję, że nie ulegnie dalszym przesunięciom. Wydarzenia przedstawione w sequelu będą rozgrywać się tuż po zakończeniu części pierwszej w miejscu zwanym Eastern Antaloor. Produkcją, tak jak i poprzednio zajmuje się polskie studio Reality Pump i jak zapewnia jego szef, Mirosław Dymek „gra będzie znacznie lepsza niż poprzednia odsłona. Wzięliśmy sobie do serca wszystkie komentarze graczy dotyczące Two Worlds i zamierzamy zaspokoić ich oczekiwania.”

Z oświadczenia dowiadujemy się również, że Temptation powstaje na zupełnie nowym silniku, dzięki któremu znacznie podniesie się strona graficzna programu. Możemy spodziewać się również lepszej animacji, usprawnionego systemu walki i jazdy konnej oraz poprawionych dialogów i bardziej zawiłych questów.

Two Worlds: The Temptation produkowany jest z myślą o komputerach PC i konsoli Xbox 360.

Wraz z informacją o przesunięciu terminu premiery pojawiły się również nowe screenshoty. Część z nich możecie obejrzeć poniżej, większą ilość znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej gry.

Wydanie Two Worlds: The Temptation opóźnione - ilustracja #1
Wydanie Two Worlds: The Temptation opóźnione - ilustracja #2
Wydanie Two Worlds: The Temptation opóźnione - ilustracja #3
Wydanie Two Worlds: The Temptation opóźnione - ilustracja #4
Wydanie Two Worlds: The Temptation opóźnione - ilustracja #5

Ostatnia aktualizacja: 2008-03-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.