Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 marca 2008, 12:16

autor: Jiker

Debiut sklepu z produktami sygnowanymi nazwiskiem Indiany Jonesa już jutro

Premiera najnowszego filmu o słynnym Indiana Jonesie już za półtora miesiąca. Jak wszyscy dobrze wiemy, zostanie ona wsparta premierami dwóch nowych gier przedstawiających znane, jak i zupełnie nowe przygody najsłynniejszego archeologa świata – LEGO Indiana Jones: The Video Game oraz Indiana Jones 2009 (tytuł roboczy). Na fanów czeka jeszcze jedna interesująca niespodzianka.

Premiera najnowszego filmu o słynnym Indiana Jonesie już za półtora miesiąca. Jak wszyscy dobrze wiemy, zostanie ona wsparta premierami dwóch nowych gier przedstawiających znane, jak i zupełnie nowe przygody najsłynniejszego archeologa świata – LEGO Indiana Jones: The Video Game oraz Indiana Jones 2009 (tytuł roboczy). W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że dla wszystkich fanów fanów cyklu szykowana jest jeszcze jedna niespodzianka. O ile nie jest wyłącznie zwykłym żartem prima aprilisowym.

W nadesłanej przed kilkoma godzinami notce prasowej czytamy, że już 1 kwietnia, tj. jutro, firma Lucasfilm otworzy specjalny sklep IndianaJonesShop.com, w którym wszyscy miłośnicy przygód Indiany będą mogli zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria związane ze swoim ulubionym bohaterem. W ofercie znajdziemy plakaty, postery, koszulki, statuetki, książki i przewodniki, a także zabawki i figurki wyprodukowane przy współpracy z firmą Hasbro.

Co ciekawe, do każdego zamówienia o wartości powyżej 100 dolarów dołączany będzie jeden, darmowy numer komiksu o Indiana Jonesie (autorstwa Marvel Comics). Oprócz tego przez nieokreślony czas obowiązywać będzie 10% rabat na wszystkie produkty. Już jutro przekonamy się, czy sklep rzeczywiście rozpocznie swoją działalność.