Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 marca 2008, 12:16

autor: Jiker

Debiut sklepu z produktami sygnowanymi nazwiskiem Indiany Jonesa już jutro

Premiera najnowszego filmu o słynnym Indiana Jonesie już za półtora miesiąca. Jak wszyscy dobrze wiemy, zostanie ona wsparta premierami dwóch nowych gier przedstawiających znane, jak i zupełnie nowe przygody najsłynniejszego archeologa świata – LEGO Indiana Jones: The Video Game oraz Indiana Jones 2009 (tytuł roboczy). Na fanów czeka jeszcze jedna interesująca niespodzianka.

Premiera najnowszego filmu o słynnym Indiana Jonesie już za półtora miesiąca. Jak wszyscy dobrze wiemy, zostanie ona wsparta premierami dwóch nowych gier przedstawiających znane, jak i zupełnie nowe przygody najsłynniejszego archeologa świata – LEGO Indiana Jones: The Video Game oraz Indiana Jones 2009 (tytuł roboczy). W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że dla wszystkich fanów fanów cyklu szykowana jest jeszcze jedna niespodzianka. O ile nie jest wyłącznie zwykłym żartem prima aprilisowym.

W nadesłanej przed kilkoma godzinami notce prasowej czytamy, że już 1 kwietnia, tj. jutro, firma Lucasfilm otworzy specjalny sklep IndianaJonesShop.com, w którym wszyscy miłośnicy przygód Indiany będą mogli zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria związane ze swoim ulubionym bohaterem. W ofercie znajdziemy plakaty, postery, koszulki, statuetki, książki i przewodniki, a także zabawki i figurki wyprodukowane przy współpracy z firmą Hasbro.

Co ciekawe, do każdego zamówienia o wartości powyżej 100 dolarów dołączany będzie jeden, darmowy numer komiksu o Indiana Jonesie (autorstwa Marvel Comics). Oprócz tego przez nieokreślony czas obowiązywać będzie 10% rabat na wszystkie produkty. Już jutro przekonamy się, czy sklep rzeczywiście rozpocznie swoją działalność.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.