Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 31 marca 2008, 13:45

Pre-Order Warhammer Online: Age of Reckoning wyprzedany

Pre-Order Edycji Kolekcjonerskiej gry Warhammer® Online: Age of Reckoning™ (WAR) osiągnął w Polsce wyjątkową popularność. Do sprzedaży w salonach EMPiK oraz w Internecie trafiło jedynie 600 egzemplarzy z 45 000 pudełek przeznaczonych dla Europy. Cały nakład został wyczerpany w czasie krótszym niż 48 godzin.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Pre-Order Edycji Kolekcjonerskiej gry Warhammer® Online: Age of Reckoning™ (WAR) osiągnął w Polsce wyjątkową popularność. Do sprzedaży w salonach EMPiK oraz w Internecie trafiło jedynie 600 egzemplarzy z 45 000 pudełek przeznaczonych dla Europy. Cały nakład został wyczerpany w czasie krótszym niż 48 godzin.

Cieszy nas bardzo popularność marki Warhammer w Polsce i jesteśmy przekonani, że gra spełni wszystkie oczekiwania fanów – powiedział Michał Hinc, E-business manager Electronic Arts.

Pre-Order kosztował 29,90 złotych. Jego nabywcy otrzymają zniżkę na zakup Edycji Kolekcjonerskiej, której cena zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Każdy z nich otrzymał również klucz do otwartej wersji beta, która rozpocznie się latem. Pre-Order pozwoli także na wcześniejsze uruchomienie pełnej wersji gry oraz umożliwi aktywację dostępu do unikalnych przedmiotów.

Premiera gry Warhammer Online: Age of Reckoning nastąpi już jesienią bieżącego roku. Edycja Kolekcjonerska będzie zawierała liczne niespodzianki, niedostępne w otwartej sprzedaży.

Pre-Order Warhammer Online: Age of Reckoning wyprzedany - ilustracja #1

Lista ekskluzywnych dodatków obejmuje następujące elementy:

  • LICENCJONOWANA FIGURKA GRUMLOKA I GAZBAGA OD GAMES WORKSHOP

Na potrzeby Edycji Kolekcjonerskiej fachowcy z Games Workshop zaprojektowali figurkę przedstawiającą dwie postacie z gry – herszta Zielonoskórych o imieniu GRUMLOK z jego szamanem GAZBAGIEM. Wykonany z metalu model wymagać będzie uprzedniego złożenia i pomalowania – dokładnie tak, jak typowe figurki z planszowej gry Warhammer.

  • ILUSTROWANA POWIEŚĆ WARHAMMER ONLINE: PRELUDE TO WAR

Bogato ilustrowana powieść Warhammer Online: Prelude to War powstała specjalnie na potrzeby Edycji Kolekcjonerskiej. Książka została napisana przez Grahama McNeilla – uznanego autora, związanego z Games Workshop. Ma 128 stron oprowionych w twardą okładkę. Ilustracje wykonali: Chad Hardin, Joe Abraham, Rahsan Ekedal, Tony Parker i Kevin Hopgood. Powieść składa się z sześciu rozdziałów, będących znakomitym wprowadzeniem do gry.

  • ALBUM Z PROJEKTAMI GRAFICZNYMI THE ART OF WARHAMMER ONLINE

Niesamowita kolekcja rysunków koncepcyjnych, które dały początek grze Warhammer Online: Age of Reckoning ma 224 strony w twardej oprawie. Wszystkie ilustracje wydrukowano na błyszczącym papierze, aby jak najlepiej ukazać kunszt grafików, którzy nadali grze wyjątkowy klimat.

  • DODATKOWY PRZEDMIOT W GRZE – THE LIBRAMS OF INSIGHT

Wiedza jest nagrodą samą w sobie. Każdy, kto zgłębi tajniki Librams of Insight, będzie zdobywać doświadczenie znacznie szybciej, ale przez ograniczony czas. Przedmiotu można będzie użyć tylko 3 razy, w odstępach po 90 minut. Efekt jednorazowego użycia utrzyma się przez 60 minut.

  • DODATKOWE ELEMENTY W GRZE – ZADANIA, NAGRODY, TYTUŁY I GŁOWY POSTACI

Wszyscy nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej otrzymają 12 dodatkowych zadań. Każde z nich oferować będzie niezwykłą nagrodę oraz unikalny tytuł dla postaci. Wyróżnić się z tłumu pomoże 12 dodatkowych modeli głów bohaterów. Będą one dostępne w wersjach dla obu płci.

Więcej informacji na temat Edycji Kolekcjonerskiej gry Warhammer Online: Age of Reckoning znajduje się pod adresem www.war-europe.com/collectorsedition/. Przypominamy, że produkcja ta powstaje na kanwie kultowej gry figurkowej, stworzonej przez firmę Games Workshop.

WAR zaoferuje rewolucyjny system Realm vs. Realm™ (RvR), dzięki któremu gracze będą mieć wrażenie uczestnictwa w nieprzerwanym konflikcie w świecie fantasy. Premierę pełnej wersji Warhammer Online: Age of Reckoning na PC zaplanowano na jesień 2008 roku.