Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2008, 09:00

autor: Jiker

Open beta Warhammer Online na początku lata

Temat MMOcRPG o tytule Warhammer Online: Age of Reckoning przewija się na naszych łamach coraz częściej. W ciągu ostatnich kilku dni poinformowaliśmy Was m.in. o opóźnieniu premiery i ujawnieniu zestawu kolekcjonerskiego. Dzisiaj z kolei możemy przekazać potwierdzić oficjalnie, iż otwarte beta-testy gry rozpoczną się już niedługo.

Temat MMOcRPG o tytule Warhammer Online: Age of Reckoning przewija się na naszych łamach coraz częściej. W ciągu ostatnich kilku dni poinformowaliśmy Was m.in. o opóźnieniu premiery i ujawnieniu zestawu kolekcjonerskiego, a jedną z wiadomości poświęciliśmy na wyjaśnienie powodów przesunięcia dnia światowego debiutu. Dzisiaj z kolei możemy przekazać potwierdzić oficjalnie, iż otwarte beta-testy gry rozpoczną się już niedługo.

Informację tę rzecznik francuskiej firmy GOA, zapewniającej poprawne funkcjonowanie wszystkich dotychczasowych gier MMO autorstwa studia EA Mythic w Europie. Mianowicie, oznajmił on w rozmowie z redakcją serwisu VideoGamer, że open beta Warhammer Online wystartuje na początku lata.

Dostęp do niej nie będzie łatwy. Jedyną możliwością jego uzyskania jest zakup Preorder DVD BOX (przedpremierowego zamówienia edycji kolekcjonerskiej). Zważywszy jednak na niewielką liczbę takowych – ledwie 55 tysięcy w skali całej Europy – jest to dosyć trudne zadanie. W chwili obecnej nie dysponujemy jednak informacjami, które mogłyby sugerować alternatywne rozwiązanie.

Warhammer Online: Age of Reckoning ukaże się na rynku wczesną jesienią bieżącego roku. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na łamach naszej Encyklopedii.