Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Metal Gear Solid: Portable Ops Plus (PSP)
OkładkaMetal Gear Solid: Portable Ops Plus (PSP)

Metal Gear Solid: Portable Ops Plus PSP

MGS: Portable Ops Plus

Metal Gear Solid: Portable Ops Plus to dodatek do Metal Gear Solid: Portable Ops, gry akcji z elementami „skradanki”, która okazała się dużym sukcesem firmy Konami na całym świecie.

To jest dodatek do gry Metal Gear Solid: Portable Ops.

Akcji | TPP | skradanki | zimna wojna | TPS | lata 60. i 70. XX wieku | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Metal Gear Solid: Portable Ops Plus Premiera PSP

28marca2008

pudełko PL

3kwietnia2008

producent: Konami wydawca: Konami wydawca PL: CD Projekt S.A.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Metal Gear Solid: Portable Ops Plus

Ojciec chrzestny

Miami Vice: The Game

From Russia with Love

Metal Gear Solid: Portable Ops Plus to dodatek do Metal Gear Solid: Portable Ops, gry akcji z elementami „skradanki”, która okazała się dużym sukcesem firmy Konami na całym świecie. Wcielaliśmy się w niej w rolę Big Bossa (Snake’a) i poznawaliśmy fabułę, która bezpośrednio nawiązywała do zdarzeń przedstawionych w produktach z cyklu MGS (szczególnie do Metal Gear Slid 3: Snake Eater) znanych ze stacjonarnych konsol.

Plus to rozszerzenie, które przynosi ze sobą kilka nowości cennych zwłaszcza dla fanów wieloosobowych potyczek w oryginalnym Portable Ops. Dostajemy bowiem nowe mapy do trybów multiplayer (część z nich umieszczono w sceneriach znanych z wydanego na PlayStation 2 Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty), postacie (w tym między innymi Raidena, Roya Campbella, a także znanego z Metal Gear Solid 4 „starego” Snake’a) oraz sposoby pozyskiwania nowych żołnierzy do drużyny. Fanów „samotnego” grania z pewnością zainteresuje dodatkowy tryb, Infinity Mode, w którym znaleźć można nowe misje oraz typy przeciwników.

Gra w trybie dla jednego gracza polega na wypełnianiu kolejnych misji. Oprócz samotnego chowania się w zaułkach, gracz może rekrutować współtowarzyszy i stworzyć swoją własną drużynę, która pomoże mu w infiltracji bazy wroga. Dostępny jest też tryb multiplayer oparty na zasadach znanych z MGS3: Subsistance, z kilkoma nowościami. Jedną z nich jest możliwość użycia swojej drużyny z trybu dla pojedynczego gracza w sieciowych potyczkach, inną rekrutowanie nowych żołnierzy i handlowanie nimi z innymi graczami.

Metal Gear Solid: Portable Ops Plus możemy kupić w dwóch wersjach. Po niższej cenie dostajemy samo rozszerzenie – to rozwiązanie dla tych graczy, którzy wcześniej kupili już oryginalne Portable Ops. Ci, którzy nie mieli z nim do czynienia, powinni zdecydować się na droższy zestaw, w którego skład wchodzi zarówno dodatek Plus, jak i MGS: PO.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.8 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Metal Gear Solid: Portable Ops Plus cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Metal Gear Solid: Portable Ops Plus

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Metal Gear Solid: Portable Ops Plus Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB