Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 sierpnia 2005, 20:36

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Port Royale

W poradniku znajdziecie zbiór podstaw dotyczących świata gry i pomysłów na przetrwanie w jego niełatwych warunkach. Po dotarciu do końca zapisanych tutaj stronnic, nie powinieneś mieć większych problemów z udanym startem w świecie Port Royale.

„Witaj dzielny żeglarzu w progach Port Royale. Przed tobą niełatwa, ale satysfakcjonująca rozgrywka. Więcej tu u nas myślenia i planowania, niźli korzystania z twojej muskulatury i wyszkolenia szermierczego. Jak to z grami ekonomicznymi bywa, najstarsi korsarze nie wymyśliliby do Port Royale typowej solucji krok po kroku. Nieliniowość to jedna z zalet tej produkcji, niemniej jednak istnieją pewne schematy i zasady, które stary pirat może przekazać młodym adeptom.

W przeciwieństwie do polityki, na wodach Karaibów najważniejsze jest aby dobrze zacząć. Wcześniej czy później i tak wszyscy źle kończą, więc tym przejmować się nie należy. Ot, oby nie zawisnąć na szubienicy, a zginąć ze szpadą w ręku. Przed tobą zbiór podstaw dotyczących świata gry i pomysłów na przetrwanie w jego niełatwych warunkach. Po dotarciu do końca zapisanych tutaj stronnic, nie powinieneś mieć większych problemów z udanym startem w świecie Port Royale, a twoja kupiecka mózgownica, powinna parować od pomysłów na dalszą rozgrywkę.

Przed wejściem na pokład zalecam głęboki łyk rumu dla okrzepienia. Gotów? No to wypływamy.” - „Kull”

Port Royale - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Port Royale w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.