Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2006, 13:25

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

O patchu do Star Wars: Empire at War słów kilka

Jeśli pogrywacie sobie w Star Wars: Empire at War ale zirytowały Was błędy, których ta gra się nie ustrzegła, to już niedługo pojawi się lekarstwo na Wasze problemy. Przedstawiciele Petroglyph Games, firmy odpowiedzialnej za developing wspomnianego tytułu, poinformowali, iż obecnie trwają prace nad łatką oznaczoną numerem 1.03.

Jeśli pogrywacie sobie w Star Wars: Empire at War ale zirytowały Was błędy, których ta gra się nie ustrzegła, to już niedługo pojawi się lekarstwo na Wasze problemy. Przedstawiciele Petroglyph Games, firmy odpowiedzialnej za developing wspomnianego tytułu, poinformowali, iż obecnie trwają prace nad łatką oznaczoną numerem 1.03. Co prawda na razie nie wiadomo kiedy ona się pojawi, ale wydaje się, że warto poczekać.

I tak patch 1.03 ma m.in. poprawić problemy z połączeniami, dodać jedną mapę lądową do pojedynków (Corellian Countdown) i mapę do kampanii (Lines are Drawn, składają się na nią wszystkie planety) w trybie multiplayer oraz naprawić różne pomniejsze błędy zgłoszone przez graczy. Optymalizacji ulegnie także kod odpowiedzialny za obsługę rozgrywek sieciowych. Załatane zostaną także znalezione exploity, ale będzie to związane również ze zresetowaniem ladderów w GameSpy Arena 1v1 Space Skirmish, 1v1 Land Skirmish oraz 1v1 Campaign. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.