Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2007, 08:46

NCsoft ujawnia listę gier, jakie pokaże na targach E3

Kolejną firmą, która zdradziła swoje plany względem tegorocznej edycji targów E3 Media & Business Summit, jest koncern NCsoft Corporation. Koreański potentat w dziedzinie gier z gatunku MMORPG zaprezentuje w Santa Monica cztery produkcje. Niestety, zabraknie wśród nich drugiej odsłony cyklu Guild Wars.

Kolejną firmą, która zdradziła swoje plany względem tegorocznej edycji targów E3 Media & Business Summit,jest koncern NCsoft Corporation. Koreański potentat w dziedzinie gier z gatunku MMORPG zaprezentuje w Santa Monica cztery produkcje. Niestety, zabraknie wśród nich drugiej odsłony cyklu Guild Wars.

NCsoft ujawnia listę gier, jakie pokaże na targach E3 - ilustracja #1
Tabula Rasa

Najważniejszą z zapowiadanych gier jest oczywiście Tabula Rasa, gra sygnowana nazwiskiem Richarda Garriotta – twórcy legendarnej Ultimy oraz firmy ORIGIN Systems, Inc. Program jest wnikliwie testowany od kilku tygodni i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zadebiutuje na rynku jesienią. Oprócz tego, NCsoft Corporation pokaże następujące tytuły:

Tegoroczna edycja targów E3 Media & Business Summit rozpocznie się już w przyszłą środę. Tradycyjnie już, na imprezie pojawią się nasi wysłannicy, którzy zdadzą Wam gorące relacje o najciekawszych tytułach pokazywanych w Santa Monica.