Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2007, 08:28

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Posiadacze Wii również dostaną grę Puzzle Quest: Challenge of the Warlords?

Gra Puzzle Quest: Challenge of the Warlords pojawiła się już na wyświetlaczach konsol Nintendo DS i PlayStation Portale. Następnie została zapowiedziana z myślą o właścicielach PeCetów i użytkownikach usługi Xbox Live Arcade. Jeżeli wierzyć informacjom zamieszczonym na stronie internetowego sklepu Amazon, to zostanie ona zadedykowana także najnowszej stacjonarnej konsoli od Nintendo.

Gra Puzzle Quest: Challenge of the Warlords pojawiła się już na wyświetlaczach konsol Nintendo DS i PlayStation Portable. Następnie została zapowiedziana z myślą o właścicielach PeCetów i użytkownikach usługi Xbox Live Arcade. Jeżeli wierzyć informacjom zamieszczonym na stronie internetowego sklepu Amazon, to zostanie ona zadedykowana także najnowszej stacjonarnej konsoli od Nintendo.

Posiadacze Wii również dostaną grę Puzzle Quest: Challenge of the Warlords?  - ilustracja #1

Zgodnie z danymi, zamieszczonymi pod wskazanym adresem, niniejsza pozycja powinna pojawić się w sprzedaży w ostatnich dniach września, a posiadacze Wii mogliby nabyć ją za kwotę 29,99 USD, co w przeliczeniu wynosi ok. 83 PLN. Na tę chwile firma D3 Publisher nie ustosunkowała się do powyższych doniesień. O wszystkich zmianach w kwestii pojawienia się Puzzle Quest: Challenge of the Warlords w wersji dla Wii będziemy informowali Was na bieżąco.