Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2007, 10:10

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Posiadacze Wii zanurkują z grą Forever Blue

W najnowszym numerze magazynu Famitsu pojawiła się zapowiedź sukcesora gier z serii Everblue, których platformę docelową stanowiła konsola PlayStation 2. Firma Arika postanowiła przygotować pozycję o nazwie Forever Blue, mającą pojawić się na platformie Wii.

W najnowszym numerze magazynu Famitsu pojawiła się zapowiedź sukcesora gier z serii Everblue, których platformę docelową stanowiła konsola PlayStation 2. Obecnie firma Arika postanowiła przygotować pozycję o nazwie Forever Blue, mającą pojawić się na platformie Wii. Komercyjny debiut niniejszej produkcji w Japonii nastąpi już 2 sierpnia br. Na tę chwilę przedstawiciele Nintendo nie wyjawili planów wydania owego tytułu poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni.

Posiadacze Wii zanurkują z grą Forever Blue - ilustracja #1

Przystępując do zabawy gracz będzie miał sposobność dokładnego zapoznania się z tajemnicami podwodnego świata i uwiecznienia go na fotografiach. Przemierzając dno morza pozna się wiele unikalnych gatunków ryb, spotka wodne kreatury, a nawet odnajdzie ukryty skarb. Poszczególne czynności wykona się poprzez odpowiednie gestykulowanie Wii-pilotem, a więc chcąc poklepać delfina po grzebiecie gracz będzie musiał odpowiednio pomachać kontrolerem.

Developerzy pomyśleli także o miłośnikach zabawy wieloosobowej, którzy otrzymają szansę wzięcia udziału w podwodnej wycieczce. Zostanie też zaimplementowana opcja słuchania w trakcie gry ulubionych kawałków muzycznych – wystarczy jedynie przenieść na kartę SD wybrane pliki MP3. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia filmu zamieszczonego na niniejszej stronie internetowej, prezentującego fragmenty rozgrywki Forever Blue i innych tytułów dedykowanych konsoli Wii.