Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2008, 08:58

Komentarz George'a Broussarda w sprawie gameplay'a z Duke Nukem Forever

George Broussard postanowił zareagować na forumowe komentarze dotyczące pierwszego odcinka programu Jace Hall Show, w którym zostało pokazane jak prowadzący gra w DNF.

George Broussard postanowił zareagować na forumowe komentarze dotyczące pierwszego odcinka programu Jace Hall Show, w którym zostało pokazane jak prowadzący gra w DNF.

Forum 3DRealms zapełniło się komentarzami i pytaniami, na które szef 3DR udzielił następujących odpowiedzi.

  • DNF nie będzie jak Doom 3, ciemny i klaustrofobiczny. Pokazany fragment gry to poziom wewnątrz tamy Hoovera, ale gra zawiera mnóstwo otwartych przestrzeni i tonę innych rzeczy, których nie było widać.
  • Nie lękajcie się – jasne poziomy rozgrywające się w ciągu dnia również są obecne. DNF będzie zawierał chyba wszystkie możliwe pory dnia i jest mieszanką typowej korytarzowej rozgrywki i otwartego terenu.
  • Usłyszane w filmiku teksty Duke'a zostały dodane przez serwis HD Films - studio tworzące program Jace Hall Show.
  • Pokazany gameplay ma ponad 6 miesięcy i mnóstwo rzeczy w nim jest usprawnionych – łącznie z efektami cząsteczkowymi.
  • 3DR ciągle pracuje nad grą i filmik ten należy traktować jako potwierdzenie tych słów.

Kto ma ochotę przekonać się na własne oczy, jak wygląda ów filmik, a jeszcze tego nie zrobił – zapraszam na stronę Crackle.com. Tutaj zaś są dostępne komentarze Broussarda wyciągnięte z forum 3DR, a na koniec, jak zwykle, zapraszam do Encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.