Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2008, 13:08

autor: Jiker

Już wkrótce premiera drugiego dodatku do Galactic Civilizations II

Druga odsłona cyklu Galactic Civilizations okazała się być bardzo dobrze przyjętą przez graczy na całym świecie. Z ostatnio opublikowanych informacji wynika, że w ciągu dwóch lat od światowej premiery zdecydowało się ją nabyć 300 tysięcy osób. Wynik ten może zostać już niedługo dosyć znacznie poprawiony. Wszystko za sprawą zbliżającej się premiery rozszerzenia Twilight of the Arnor.

Druga odsłona cyklu Galactic Civilizations okazała się być bardzo dobrze przyjętą przez graczy na całym świecie. Z ostatnio opublikowanych informacji wynika, że w ciągu dwóch lat od światowej premiery zdecydowało się ją nabyć 300 tysięcy osób. Wynik ten może zostać już niedługo dosyć znacznie poprawiony. Wszystko za sprawą zbliżającej się premiery drugiego rozszerzenia, zatytułowanego Twilight of the Arnor.

W chwili obecnej trwają ostatnie testy programu, poprzedzające bezpośrednio jego debiut. Dojdzie do niego już 30 kwietnia. Produkcja trafi początkowo jedynie do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Mając na uwadze fakt, że pierwszy dodatek - Galactic Civilizations II: Dark Avatar – nigdy nie ukazał się w Polsce, prawdopodobieństwo wydania Twilight of the Arnor w naszym kraju jest bardzo małe. Opisywana gra do poprawnego działania wymagać będzie posiadania podstawowej wersji Galactic Civilizations II.

Twilight of the Arnor oferuje nową kampanię dla pojedynczego gracza, która w założeniach ma zamknąć historię rozpoczętą w podstawowej wersji programu i kontynuowaną w Dark Avatar. Lista zawartych w tym rozszerzeniu usprawnień dotyczy między innymi pojawiających się w grze cywilizacji. Każda z uczestniczących w zabawie ras może teraz używać zupełnie nowych broni, systemów defensywnych oraz zdobyczy nauki (po jednym drzewku technologicznym na każdą z dostępnych ras).

Więcej informacji na temat rozszerzenia znajdziecie na łamach naszej Encyklopedii.