Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2008, 12:50

autor: Virion

Codemasters i eBay Motors współpracują przy Race Driver: Grid

Jak poinformowała Codemasters, podpisała ona właśnie umowę z serwisem eBay, na mocy której firmy zobowiązały się do współpracy w ramach gry samochodowej – Race Driver: Grid

Jak poinformowała firma Codemasters, podpisała ona właśnie umowę z serwisem eBay, na mocy której firmy zobowiązały się do współpracy w ramach gry samochodowej – Race Driver: Grid.

Dzięki temu w tytule znajdziemy zintegrowany serwis eBay Motors, w którym będziemy mogli kupować i sprzedawać pojazdy, części oraz różnego rodzaju bajery do nich w zbliżonych do realistycznych warunkach. Wydaje się jednak, iż ten zapowiadany przez twórców „super realizm” w ramach transakcji jest mocno przereklamowany. Jak również oświadczenie, w którym stwierdzono, że do Grida serwis eBay Motors w grze będzie pasował wprost idealnie i razem z nim tworzył nierozerwalną całość.

Codemasters i eBay Motors współpracują przy Race Driver: Grid - ilustracja #1

Twórcy gry jednak bronią się. Nie często zdarza się w branży, że wydawca gry i inna firma (przyp. red. z poza branży) pasują do siebie tak idealnie i dodają, że współpraca to nie tylko reklama, ale – również korzyść dla gracza . Za plus na korzyść współpracy obydwóch firm w ramach Grida może posłużyć fakt, iż eBay oprócz swojego serwisu w ramach gry, zasponsorował graczom więcej rozrywki. O czym mowa? Ano, o tym, że dzięki temu będziemy się mogli ścigać w ramach „The eBay Motor Muscle Series" m.in. w takich lokacjach jak San Francisco, Long Beach, Waszyngton czy Detroit.

Czy ta współpraca wyjdzie nowej produkcji Codemasters na dobre przekonamy się już wkrótce, gdyż gra ma ukazać się na PC, PS3, Xbox 360 i Nintendo DS już w czerwcu tego roku.