Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2011, 07:57

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Znaczna obniżka ceny gier Race Driver: GRID i Back to the Future na Steamie

W serwisie Steam w ramach akcji Midweek Madness możecie zakupić w bardzo korzystnej cenie gry Race Driver: GRID oraz Back to the Future.

W tym tygodniu w ramach akcji Midweek Madness pojawiły się na platformie dystrybucji elektronicznej Steam dwie interesujące oferty. Do godz. 1:00 w piątek możecie nabyć w okazyjnej cenie gry Race Driver: GRID oraz Back to the Future.

Znaczna obniżka ceny gier Race Driver: GRID i Back to the Future na Steamie - ilustracja #1

Race Driver: GRID to kolejna odsłona popularnej serii studia Codemasters. Po obniżce o 75% kosztuje ona obecnie 3,75 euro, czyli ok. 16 złotych. Produkcja powinna przypaść do gustu fanom klasycznych wyścigów, gdyż zawiera takie słynne tory jak Silverstone czy Le Mans. Z drugiej strony nie brakuje również zawodów odbywających się na ulicach największych metropolii. Przypomnijmy, że obecnie firma Codemasters pracuje nad drugą częścią gry Race Driver: GRID, więc jest to dobra okazja na odświeżenie sobie poprzedniej odsłony cyklu. Wersja dostępna za pośrednictwem platformy Steam nie posiada polskiej wersji językowej.

Znaczna obniżka ceny gier Race Driver: GRID i Back to the Future na Steamie - ilustracja #2

Drugi z objętych promocją tytułów to humorystyczna przygodówka stworzona przez studio Telltale Games słynące z takich tytułów jak Sam & Max oraz Tales of Monkey Island. Podobnie jak wymienione produkcje, gra Back to the Future została podzielona na epizody. Za pełny pakiet obejmujący pięć odcinków musimy obecnie zapłacić równe 10 euro, czyli prawie 44 złote. Fabuła opiera się na słynnej filmowej trylogii, w której Michael J. Fox oraz Christopher Lloyd wcielili się w rolę podróżników w czasie. Całość została okraszona specyficzną, trójwymiarową oprawą graficzną charakterystyczną dla studia Telltale oraz dużą dawką dobrego humoru. Gra posiada angielską oraz niemiecką wersję językową.

  1. Back to the Future w serwisie Steam – 10 euro (ok. 44 złote)
  2. Back to the Future - recenzja gry
  3. Gramy w Back to the Future
  4. Video zwiastun na premierę
  5. Video Z dziennika dewelopera #1 - wersja PL
  6. Video Z dziennika dewelopera #2 - wersja PL
  7. Video Z dziennika dewelopera #3 - wersja PL