Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2005, 11:48

autor: Elrond

Jeszcze więcej golizny rodem z Playboya

Firma Ubisoft poinformowała, iż Playboy: The Mansion doczeka się rozszerzenia nazwanego Party Pack. Dzięki niemu gracze będą mogli m.in. urządzać przyjęcia podobne do tych, na które w rzeczywistości uczęszczali Bill Mahr czy bracia Baldwinowie. "Wydanie pierwszej gry opartej na licencji Playboya spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem, w związku z czym dostarczymy graczom jeszcze więcej zabawy."

Firma Ubisoft poinformowała, iż Playboy: The Mansion doczeka się rozszerzenia nazwanego Party Pack. Dzięki niemu gracze będą mogli m.in. urządzać przyjęcia podobne do tych, na które w rzeczywistości uczęszczali Bill Mahr czy bracia Baldwinowie. "Wydanie pierwszej gry opartej na licencji Playboya spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem, w związku z czym dostarczymy graczom jeszcze więcej zabawy," powiedziała Sarah Haney z Playboy Enterprises.

Wśród nowych imprez w Party Pack znajdziemy Midsummer Night’s Dream, Playmate Of The Year, Halloween Party czy urodziny samego Hugh Hefnera. Oprócz tego nasze oczy zachwycą nowe animacje, "króliczki", sławne postacie oraz wymagające i ekscytujące misje. Party Pack jest reakcją na przyjęcie przez graczy podstawowej wersji Playboy: The Mansion. "Obserwujemy rosnącą popularność gry od momentu jej wydania oraz jej przyjęcie przez graczy, którzy wprost przepadają za urządzaniem wirtualnych przyjęć i robieniem zdjęć modelkom i znanym osobistościom," powiedział Jim Perkins, prezes Arush Publishing.