Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2007, 09:09

autor: Major Doktor Upiorna

Gra typu RPG z Naruto w roli głównej

Korporacja TOMY wraz z amerykańskim odziałem firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedziała, że w przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł ze znanego cyklu bijatyk spod znaku Naruto. Pozycja ta o podtytule Path of the Ninja zostanie przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo DS.

Korporacja TOMY wraz z amerykańskim odziałem firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedziała, że w przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł ze znanego cyklu bijatyk spod znaku Naruto. Pozycja ta o podtytule Path of the Ninja zostanie przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo DS. Jest to pierwsza gra o charakterze RPG z tytułowym wojownikiem w roli głównej wydana poza granicami Japonii.

Gra typu RPG z Naruto w roli głównej - ilustracja #1

Producenci zaimplementują sześć postaci, odznaczających się unikalnymi umiejętnościami i typowym dla siebie stylem walki. Przemierzając rozległe wirtualne środowisko (m.in. lasy, pola i góry), doskonale znane miłośnikom serii Naruto, bohater napotka wielu groźnych przeciwników. Natomiast pod koniec każdego poziomu na jego drodze stanie potężny boss.

Z ujawnionych informacji wynika, że gra Naruto: Path of the Ninja zostanie wydana na terenie Stanów Zjednoczonych, jednak nie określono jeszcze nawet przybliżonej daty. Niestety na tę chwilę developerzy nie ujawnili planów zlokalizowania owego tytułu na kontynencie europejskim.