Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2
Okładka Naruto: Uzumaki Chronicles 2 (PS2)
OkładkaNaruto: Uzumaki Chronicles 2 (PS2)

Naruto: Uzumaki Chronicles 2 PS2

Kontynuacja gry akcji firmy Bandai Namco, bazującej na słynnym japońskim cyklu mangi i anime z nastoletnim wojownikiem Naruto w roli głównej.

Akcji | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto: Uzumaki Chronicles 2 Premiera PS2

4września2007

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Naruto: Uzumaki Chronicles 2

Drakengard

Genji

Dragon Ball Z: Infinite World

Naruto: Uzumaki Chronicles 2 to gra akcji, będąca kolejną pozycją z japońskiego cyklu z Naruto w roli głównej. Wszystkie produkty z owej serii zostały przygotowane na kanwie kultowego anime, stworzonego przez Masashiego Kishimoto. Zarówno gra, jak i jej kreskówkowy pierwowzór przedstawia perypetie tytułowego bohatera, będącego adeptem sztuki ninjutsu.

Niniejszy tytuł odznacza się zupełnie nową, niespotykaną dotąd fabułą. Zadanie użytkownika w głównej mierze skupia się na pokonaniu starożytnej organizacji, która po wielu wiekach nieobecności powraca do życia. Jej przedstawiciele zamierzają przejąć władzę i zaprowadzić terror na skalę globalną. Tylko Naruto i jego towarzysze są w stanie przeciwstawić się totalitarnym zapędom owej organizacji.

Do dyspozycji gracza oddano rozbudowany wachlarz postaci, doskonale znanych miłośnikom wspomnianego cyklu. Poza tytułowym bohaterem w ich szeregach znajduje się również Shikamaru, Rock Lee, Kakashi, Guy, Sasuke i Choji. Każdy z nich cechuje się indywidualnym stylem walki oraz posiada unikalne umiejętności. Takie elementy, jak zręczność, szybkość, siła i ciosy specjalne, rozwija się w miarę sukcesywnego zdobywania kolejnych punktów.

Pokonując każdy z szesnastu rozbudowanych poziomów użytkownik wykorzystuje szeroki arsenał broni oraz posługuje się licznymi ciosami wykończeniowymi (poszczególne postaci odznaczają się własnymi atakami). W trudnych sytuacjach ma się sposobność skorzystania z pomocy jednego z towarzyszy, przyłączającego się do walki lub dostarczającego niezbędne power-upy. Za każde wygrane starcie otrzymuje się adekwatną ilość pieniędzy.

Developerzy uraczyli fanów serii szerokim spektrum trybów, wśród których pojawia się zarówno moduł zabawy w pojedynkę, jak również system wieloosobowy. W multiplayerze graczom pozwolono nie tylko na rywalizowanie między sobą, ale również dano im sposobność do współpracy. Z tego też względu niniejsza pozycja oferuje sześćdziesiąt wymagających misji (z czego 10 składa się na fabułę, a pozostałe 50 to dodatkowe zadania niepowiązane z opowiedzianą historią) oraz siedem unikalnych mini-gier.

Co więcej, zaliczając kolejne poziomy odblokowuje się rozbudowany wachlarz interesujących bonusów, jak chociażby kolejne postaci, krótkie filmiki z kreskówkowego pierwowzoru, utwory muzyczne czy karty. Istotny element niniejszej pozycji stanowi jej przestrzenna oprawa wizualna, wykonana w stylu dalekowschodniego anime.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 658 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.5 / 10 na podstawie 99 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto: Uzumaki Chronicles 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Naruto: Uzumaki Chronicles 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB