Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2007, 12:32

autor: Vercetti

Ukończono prace nad dwoma grami z serii Naruto

Nie ma chyba na świecie fana mangi i anime, który choć raz nie słyszałby o postaci imieniem Naruto Uzumaki, będącej bohaterem historii autorstwa Masashiego Kishimoto. Od kilku lat rysunkowy wojownik ninja obecny jest również w świecie elektronicznej rozrywki, a to dzięki firmie Namco Bandai, która regularnie wydaje na świat projekty z jego udziałem

Nie ma chyba na świecie fana mangi i anime, który choć raz nie słyszałby o postaci imieniem Naruto Uzumaki, będącej bohaterem historii autorstwa Masashiego Kishimoto. Od kilku lat rysunkowy wojownik ninja obecny jest również w świecie elektronicznej rozrywki, a to dzięki firmie Namco Bandai, która regularnie wydaje na świat projekty z jego udziałem.

Ukończono prace nad dwoma grami z serii Naruto - ilustracja #1

Naruto: Ultimate Ninja Heroes na konsolę PSP

Japońska firma poinformowała właśnie o ukończeniu prac nad anglojęzycznymi edycjami dwóch tytułów traktujących o przygodach Naruto. Proces developingu pierwszego z nich, Naruto: Ultimate Ninja Heroes na PSP, sfinalizowany został wczoraj. Druga z pozycji, Naruto: Uzumaki Chronicles 2 na konsolę PS2, osiągnęła status „gold” w miniony poniedziałek. Oba dzieła trafiły już do tłoczni i po powieleniu oraz zapakowaniu w eleganckie pudełka powędrują na półki amerykańskich i europejskich sklepów. Premiera gier na Starym Kontynencie odbędzie się na początku przyszłego miesiąca.

Warto wspomnieć, że właściciele handhelda Sony będą mieli okazję do przetestowania Ultimate Ninja Heroes już za dwa tygodnie. Produkcja ta zostanie bowiem pokazana na targach Games Convention przez swego wydawcę, francuski koncern Ubisoft. Zręcznościówka pojawi się w Lipsku obok innej propozycji twórców Naruto - Rise of a Ninja na X360.