Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiGCN
Okładka Naruto: Clash of Ninja 2 (GCN)

Naruto: Clash of Ninja 2 GCN

Kontynuacja trójwymiarowej bijatyki studia Tomy, opowiadającej o losach popularnego bohatera japońskich komiksów i kreskówek.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo GameCube
Okładka Naruto: Clash of Ninja 2 (GCN)

producent: TOMY

wydawca: D3 Publisher

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GCN:

4grudnia2003

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto: Clash of Ninja 2 jest sequelem hitu, wydanego przez D3 Publisher, dostępnym tylko na konsolę GameCube. Gra oparta jest na znanym serialu pod tytułem Naruto, w którym główny bohater (Naruto Uzumaki) wraz ze swoimi przyjaciółmi zagłębia się w tajniki ninjitsu i stawia czoła przeciwnościom losu.

Po raz kolejny gracze dostali przede wszystkim szybką i bardzo efektowną walkę, jednak tym razem jest więcej ciosów. Grę rozpoczyna się z dziesięcioma dostępnymi postaciami, a kolejne trzynaście czeka na odblokowanie w trybie dla jednego gracza. Jednak to nie jest takie proste, gdyż ukończenie gry zajmuje nawet 35 godzin, co jak na konsolową bijatykę wynosi naprawdę dużo. Całość podzielona jest na 30 historii, które bazują na serialowych wydarzeniach i dotyczą różnych postaci, w które przychodzi się wcielić właśnie graczom.

Na dzielnych wojowników czeka dziewięć aren, na których toczy się pojedynki i kolejne osiem do odblokowania. Zmianom uległ system walk - teraz nawet prawdziwi fani grając Naruto i wykonując jego sztandarowe ciosy odczuwają znaczną różnicę w sposobie ich wprowadzania. Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzedniczki jest możliwość zabawy czterech graczy jednocześnie w trybie drużynowym. Gracze z tej samej drużyny nie mogą się atakować wzajemnie, a uderzenia można skupić tylko na jednym przeciwniku za pomocą klawisza Z. Grę ponownie wykonano w technologii cel-shading, co pozwala wiernie oddać klimat animowanego serialu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Naruto: Clash of Ninja 2

12+

Wymagania sprzętowe Naruto: Clash of Ninja 2

Nintendo GameCube

Nintendo GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii
Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii

wiadomość2 czerwca 2007

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy Was, że tytuł Naruto: Path of the Ninja pojawi się na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS, a już doszły do nas wieści, że nowa produkcja z tytułowym wojownikiem w roli głównej zostanie zadedykowana posiadaczom systemu Wii.

Gra typu RPG z Naruto w roli głównej
Gra typu RPG z Naruto w roli głównej

wiadomość31 maja 2007

Korporacja TOMY wraz z amerykańskim odziałem firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedziała, że w przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł ze znanego cyklu bijatyk spod znaku Naruto. Pozycja ta o podtytule Path of the Ninja zostanie przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo DS.

Kolejna odsłona cyklu wirtualnych bijatyk zmierza na PSP
Kolejna odsłona cyklu wirtualnych bijatyk zmierza na PSP

wiadomość12 kwietnia 2007

Amerykański odział firmy Namco Bandai zapowiedział kolejną grę z serii opartej na popularnym cyklu filmów anime rodem z Japonii. Owe wirtualne bijatyki, bo tym właśnie jest Naruto: Ultimate Ninja Heroes, zostaną zlokalizowane na przenośnej konsoli ze stajni Sony. Z udostępnionych danych wynika, że niniejsza produkcja pod względem stylu rozgrywki nie zamierza powielać rozwiązań zastosowanych w poprzedniczkach.