Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2GCN
Okładka Def Jam Vendetta (GCN)
OkładkaDef Jam Vendetta (GCN)

Def Jam Vendetta

Def Jam Vendetta to sportowa bijatyka, stworzona przez studio EA BIG we współpracy z wytwórnią muzyczną Def Jam. Gracze kierują poczynaniami ulubionych raperów (m.in. Scarface, Method Man i Redman), biorących udział w zapaśniczych pojedynkach na ringu.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Def Jam Vendetta Premiera

1kwi2003

PS2 GCN

Ekipa programistów EA BIG odpowiedzialna m.in. za stworzenie takich hitów jak „NBA Street” czy „SSX 3”, łączy siły z hip-hopowa wytwórnia muzyczna Def Jam Records, co owocuje licencja na wykorzystanie znanych nazwisk raperów i oczywiście muzyki. „Def Jam Vendetta’ ma oba te elementy i doskonale je miksuje.

To gra walki, luźna odmiana wrestlingu. Jako początkujący zawodnik mierzyć się będziesz w głównym trybie gry z coraz trudniejszymi przeciwnikami, by ostatecznie sprawdzić się w decydującym boju z samym szefem (D-mob) tego podziemnego światka. Po drodze jednak gra zaoferuje Wam naprawdę wiele w kwestii dość rozbudowanej zabawy. W grze znajdziemy ponad 45 postaci, w tym tak znanych raperów jak DMX, Ludacris, Method Man, Redman, NORE, Scarface, Ghostface Killah, Capone, Keith Murray i WC., Nie zabraknie tez Christiny Milian i Funkmaster Flex. Równie doborowa, co obsada, okazuje się ścieżka dźwiękowa gry. Podczas walk oraz w menusach towarzyszyć nam będą zupełnie nowe utwory z wytwórni Def Jam jak i znane, charakterystyczne kawałki. Bić się będziemy w ponad 10 klimatycznych lokacjach, przy czym do walki przyda się nam zapewne liczba ponad 1,500 ciosów i ruchów! Każda z postaci może pochwalić się indywidualnym zestawem ciosów.

EA Big nie byliby sobą, gdyby nie znalazło się miejsca na zagrania specjalne, których wykonanie jest możliwe dopiero po spełnieniu odpowiednich warunków podczas walki, ale za to widowiskowość gry jeszcze bardziej wtedy wzrasta! Znajdujemy trzy główne tryby: Story (dążymy do sławy pokonują coraz lepszych przeciwników; za wygrane walki otrzymujemy punkty, a za nie możemy polepszać charakterystyki postaci), Battle (tu możemy aranżować walki według własnego uznania – dwóch graczy przeciwko sobie, razem przeciwko dwóm wrestlerom sterowanym przez konsole, czy tez w pojedynkę przeciwko kilku postaciom – możliwości jest sporo) oraz Survival. Dej Jam Vendetta to gra rozbudowana, z ciekawym trybem kariery i dobrze opracowanym systemem walki. Licencja Def Jam Records dodaje smaczku tej dobrej pozycji.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 2,3 / 10 na podstawie 1099 głosów czytelników.

Def Jam Vendetta cena w dniu premiery: 199 PLN

Klasyfikacja PEGI Def Jam Vendetta

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Def Jam Vendetta Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • multitap
GCN
PS2