Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS2XBOXGCN
Okładka Def Jam: Fight for NY (PS2)

Def Jam: Fight for NY

D-Mod uciekł z więzienia. Ale to co zobaczył, nie zachwyciło go. Władzę podziemnego światka w Nowym Jorku przejął Crow. Nie można takich rzeczy dłużej tolerować. Wrestlingowe gwiazdy oraz muzycy hip-hopu znowu dadzą czadu...

Bijatyki

Okładka Def Jam: Fight for NY (PS2)

data premiery gry:

1paź2004

PS2 GCN XBOX

D-Mob zwiał z więzienia. Jednak jak się chwile później przekonał, władzę w podziemiu NY przejął konkurent – Crow. Tego już jest za wiele. Czas zrobić porządek...

Gwiazdy hip-hopu po raz kolejny stają do walki. Na wrestlingowych deskach spotykają się takie sławy jak: Snoop Dog, Ludacris, Carmen Electra, Busta Rhymes, Method Man, Lil Kim i kilkadziesiąt innych gwiazd – w sumie ponad 70 grywalnych postaci. Oczywiście, oprócz artystów nie zabrakło także znanych zawodników wrestlingu.

Około 1500 różnych ciosów, uników, padów, chwytów i innych ruchów. W sumie 5 różnych styli walk: streetfighter, kickboxer, wrestler, martial artist, submissions expert w 10 turniejach. Możliwość dewastacji wnętrz i wykorzystania znajdujących się tam przedmiotów. Znacznie poprawiona grafika w porównaniu do wersji poprzedniej, realistyczne cieniowanie oraz efekty świetlne. Nie mogło także zabraknąć utworów muzycznych stworzonych przez wyżej wymienionych muzyków. Autorzy nie zdecydowali się na zaimplementowanie trybu online.

Poturbowany zawodnik atakuje mniej skutecznie, jego siła słabnie, a zaplanowane uprzednio zwycięstwo coraz bardziej oddala się w czasie. Oprócz sławy i chwały czeka na gracza fortuna do zgarnięcia, gdyż pieniądze otrzymujemy za każdy wygrany pojedynek. Czym więcej zwycięstw, tym większe morale i szacunek społeczności gangsterskiej, która jest bardzo wyczulona na każde nasze potknięcie i przewinienie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 8,8 / 10 na podstawie 3205 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Def Jam: Fight for NY

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Walczący raperzy już wkrótce na panoramicznym ekranie kieszonkowej konsoli PSP
Walczący raperzy już wkrótce na panoramicznym ekranie kieszonkowej konsoli PSP

wiadomość12 stycznia 2006

Bójka w rytmie hip-hop to nie tylko parafraza polskiego tytułu filmu Save the Last Dance, lecz również esencja zabawy w grach z serii Def Jam, które zdążyły zdobyć już spore uznanie w oczach posiadaczy stacjonarnych konsol PlayStation 2, Xbox i GameCube. Kolejny produkt z tego cyklu nosić będzie nazwę Def Jam: Fight for NY: The Takeover i tworzony jest z myślą o kieszonkowej platformie PSP.

Def Jam 3 w produkcji

wiadomość15 sierpnia 2005

Amerykański magazyn GameInformer poinformował, że korporacja Electronic Arts pracuje nad kolejną, trzecia już, częścią z serii popularnych bijatyk o nazwie Def Jam.

PS2
GCN
XBOX