Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2007, 10:25

autor: Major Doktor Upiorna

Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy Was, że tytuł Naruto: Path of the Ninja pojawi się na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS, a już doszły do nas wieści, że nowa produkcja z tytułowym wojownikiem w roli głównej zostanie zadedykowana posiadaczom systemu Wii.

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy Was, że tytuł Naruto: Path of the Ninja pojawi się na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS, a już doszły do nas wieści, że nowa produkcja z tytułowym wojownikiem w roli głównej zostanie zadedykowana posiadaczom systemu Wii. Pozycja nosząca nazwę Naruto: Clash of Ninja Revolution ma być wydana na terenie Stanów Zjednoczonych jesienią tego roku. Developerzy na tę chwilę nie mówią nic na temat premiery europejskiej.

Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii - ilustracja #1

Z ujawnionych informacji wynika, że wśród czternastu udostępnionych postaci, pojawią się też zupełnie nowe, niewystępujące wcześniej w mini-serii Clash of Ninja. Rzecz jasna nadal będzie można wcielić się w doskonale znanych bohaterów na czele z Naruto, Sasuke i Sakurą. Każdy z wojowników będzie dysponował odmiennymi ciosami specjalnymi, wywołującymi widowiskowe efekty specjalne. Zabawa ma się odbywać na sześciu przygotowanych poziomach, z których każdy będzie posiadał dwie strefy walki. Zaimplementowane wirtualne środowisko powinno okazać się w całości interaktywne.

Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii - ilustracja #2

Na gracza będzie czekało osiem sposobów, mających zapewnić mu doskonałą rozrywkę. Poza trybem fabularnym należy spodziewać się zabawy na czas, modułu survival, zestawu mini-gier i rozbudowanego systemu multiplayer, dającego szansę chociażby na potyczki czterech użytkowników.