Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiWii
Okładka Naruto: Clash of Ninja Revolution (Wii)
OkładkaNaruto: Clash of Ninja Revolution (Wii)

Naruto: Clash of Ninja Revolution Wii

Kolejna odsłona popularnej serii trójwymiarowych bijatyk, zapoczątkowanej w 2003 roku.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto: Clash of Ninja Revolution Premiera Wii

23października2007

producent: TOMY wydawca: D3 Publisher

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Naruto: Clash of Ninja Revolution to kolejna pozycja spod znaku gier z tytułowym wojownikiem w roli głównej. Podobnie jak poprzedniczki powstała ona na kanwie popularnego anime, stworzonego przez Masashiego Kishimoto. Niniejsza produkcja stanowi tytuł ekskluzywny konsoli Wii i wykorzystuje wszystkie atuty owej platformy sprzętowej.

Zarówno gra, jak i jej kreskówkowy pierwowzór opowiada o młodym adepcie sztuki ninjutsu imieniem Uzumaki. Bohater przemierzając wirtualne środowisko co rusz natrafia na innych oponentów, przeciwko którym staje do walki. Do dyspozycji użytkownika oddano czternaście postaci, z których część znana jest z wcześniejszych odsłon wspomnianego cyklu (m.in. Sasuke i Sakura). Pojawiają się też zupełnie nowi wojownicy, niewystępujący wcześniej w mini-serii Clash of Ninja. Każdy z bohaterów wykorzystuje odmienne ciosy specjalne, powodujące widowiskowe efekty specjalne.

Zabawa odbywa się na obszarze sześciu poziomów, w których zostały zaimplementowane po dwie strefy walki. Na gracza czekała osiem sposobów, mających zapewnić mu doskonałą rozrywkę. Poza trybem fabularnym pojawia się zabawa na czas, moduł survival, zestaw mini-gier i rozbudowany multiplayer. Potyczki wieloosobowe dają szansę na rywalizację czterech użytkowników w prawie wszystkich trybach, dostępnych dla pojedynczego gracza.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 148 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.6 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto: Clash of Ninja Revolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.