Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiWii
Okładka Naruto: Clash of Ninja Revolution (Wii)

Naruto: Clash of Ninja Revolution Wii

Kolejna odsłona popularnej serii trójwymiarowych bijatyk, zapoczątkowanej w 2003 roku.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Naruto: Clash of Ninja Revolution (Wii)

producent: TOMY

wydawca: D3 Publisher

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

23października2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto: Clash of Ninja Revolution to kolejna pozycja spod znaku gier z tytułowym wojownikiem w roli głównej. Podobnie jak poprzedniczki powstała ona na kanwie popularnego anime, stworzonego przez Masashiego Kishimoto. Niniejsza produkcja stanowi tytuł ekskluzywny konsoli Wii i wykorzystuje wszystkie atuty owej platformy sprzętowej.

Zarówno gra, jak i jej kreskówkowy pierwowzór opowiada o młodym adepcie sztuki ninjutsu imieniem Uzumaki. Bohater przemierzając wirtualne środowisko co rusz natrafia na innych oponentów, przeciwko którym staje do walki. Do dyspozycji użytkownika oddano czternaście postaci, z których część znana jest z wcześniejszych odsłon wspomnianego cyklu (m.in. Sasuke i Sakura). Pojawiają się też zupełnie nowi wojownicy, niewystępujący wcześniej w mini-serii Clash of Ninja. Każdy z bohaterów wykorzystuje odmienne ciosy specjalne, powodujące widowiskowe efekty specjalne.

Zabawa odbywa się na obszarze sześciu poziomów, w których zostały zaimplementowane po dwie strefy walki. Na gracza czekała osiem sposobów, mających zapewnić mu doskonałą rozrywkę. Poza trybem fabularnym pojawia się zabawa na czas, moduł survival, zestaw mini-gier i rozbudowany multiplayer. Potyczki wieloosobowe dają szansę na rywalizację czterech użytkowników w prawie wszystkich trybach, dostępnych dla pojedynczego gracza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 148 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.6 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto: Clash of Ninja Revolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Najbardziej innowacyjna wersja przygód Naruto już niedługo w Europie
Najbardziej innowacyjna wersja przygód Naruto już niedługo w Europie

wiadomość5 marca 2008

Jak poinformowało Nintendo, Naruto: Clash of Ninja Revolution – pierwsza produkcja opowiadająca o przygodach przezabawnego bohatera słynnej mangi i anime stworzona z myślą o konsoli Nintendo Wii – ukaże się na europejskim rynku już za kilka tygodni.

Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii
Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii

wiadomość2 czerwca 2007

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy Was, że tytuł Naruto: Path of the Ninja pojawi się na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS, a już doszły do nas wieści, że nowa produkcja z tytułowym wojownikiem w roli głównej zostanie zadedykowana posiadaczom systemu Wii.

Gra typu RPG z Naruto w roli głównej
Gra typu RPG z Naruto w roli głównej

wiadomość31 maja 2007

Korporacja TOMY wraz z amerykańskim odziałem firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedziała, że w przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł ze znanego cyklu bijatyk spod znaku Naruto. Pozycja ta o podtytule Path of the Ninja zostanie przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo DS.

Kolejna odsłona cyklu wirtualnych bijatyk zmierza na PSP
Kolejna odsłona cyklu wirtualnych bijatyk zmierza na PSP

wiadomość12 kwietnia 2007

Amerykański odział firmy Namco Bandai zapowiedział kolejną grę z serii opartej na popularnym cyklu filmów anime rodem z Japonii. Owe wirtualne bijatyki, bo tym właśnie jest Naruto: Ultimate Ninja Heroes, zostaną zlokalizowane na przenośnej konsoli ze stajni Sony. Z udostępnionych danych wynika, że niniejsza produkcja pod względem stylu rozgrywki nie zamierza powielać rozwiązań zastosowanych w poprzedniczkach.

Zapowiedziano grę Naruto: Clash of Ninja MVZ

wiadomość14 marca 2007

Amerykański oddział firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedział zmierzającą na Wii grę Naruto: Clash of Ninja MVZ. Będzie to wydana wyłącznie na konsolę Nintendo bijatyka osadzona w uniwersum serii mang i anime Naruto. Premiera gry przewidziana jest na jesień bieżącego roku.