Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 stycznia 2004, 22:12

autor: Fajek

GOL ASY rozdane! - plebiscyt na najlepsze gry roku 2003 dobiegł końca

GOL ASY przyznane! Największy plebiscyt na „Najlepszą grę roku 2003” dobiegł końca – znamy już tytuły wyróżnionych gier jak również szczęśliwców, którzy wygrali nagrody. Tytułem roku 2003 została gra Call of Duty!

GOL ASY przyznane! Największy plebiscyt na „Najlepszą grę roku 2003” dobiegł końca – znamy już tytuły wyróżnionych gier jak również szczęśliwców, którzy wygrali nagrody. Tytułem roku 2003 została gra Call of Duty!

Miejsce drugie przypadło kolejnej już części z serii Need for Speed. Underground, bo o nim mowa, dosłownie o milimetry wyprzedził w zasadzie murowanego kandydata do miejsca pierwszego – GTA: Vice City.

Miejsce czwarte przypadło kolejnej grze akcji Max Payne 2: The Fall of the Max Payne – widać mroczny klimat, znakomita grafika, model fizyczny spodobał się polskim graczom.

Piątą pozycję zajął Gothic II - mimo, że wydany prawie rok temu pokonał kolejnego pewniaka w tej kategorii – mowa o SW: KotOR.

O popularności „robaków” możemy się dowiedzieć nawet z radia, dlatego nie powinno dziwić szóste miejsce Worms 3D w naszym plebiscycie.

Sileni Hill 3, czyli jedna z najbardziej przerażających gier zdobyła ogromne uznanie graczy posiadających komputery klasy PC. SH był dotychczas kojarzony jedynie z konsolami, jednak od części drugiej gości również na „blaszakach” zajmując miejsce siódme.

Na miejscu ósmym pojawiła się najwyżej przez Was oceniona polska produkcja – Chrome. Ten futurystyczny shooter dal o sobie znać na całym świecie.

Nie od parady firma Blizzard określana jest mianem „Mistrza Dodatków” – Warcraft III: The Frozen Throne wyprzedził rzesze gier tzw. „full price”, aby w rezultacie wskoczyć na miejsce dziewiąte.

Naszą listę „najlepsza dziesiątka” zamyka FIFA 2004, gra, która nie miała w tym roku łatwego „żywota”, ze względu na pojawienie się na PC gry Pro Evolution Soccer 3.

Pozostałe miejsca, jakie zajęły poszczególne produkcje możecie sprawdzić pod tym adresem.

Na koniec jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom i pogratulować szczęśliwcom, którzy wylosowali wspaniałe nagrody (lista nagrodzonych) jak również podziękować sponsorom oraz fundatorom nagród. A wszystkich tych, którym nie udało się wygrać zapraszamy do kolejnego plebiscytu, który odbędzie się już za rok :)