Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2006, 14:28

autor: Krooliq

Dzienna Straż zapowiedziana

Oparta o powieść rosyjskiego pisarza Sergieja Łukianienko Nocznoj dozor oraz jej ekranizację pod tym samym tytułem, gra o nazwie Nocna Straż zadebiutuje w polskich sklepach 7 kwietnia bieżącego roku. Tymczasem, jak donosi serwis CRPG.ru, studio developerskie Nival Interactive poinformowało, że pracuje już nad Dzienną Strażą.

Oparta o powieść rosyjskiego pisarza Sergieja Łukianienko Nocznoj dozor oraz jej ekranizację pod tym samym tytułem, gra o nazwie Nocna Straż zadebiutuje w polskich sklepach 7 kwietnia bieżącego roku. Tymczasem, jak donosi serwis CRPG.ru, studio developerskie Nival Interactive poinformowało, że pracuje już nad Dzienną Strażą, czyli wirtualnym odpowiednikiem drugiej części trylogii w/w pisarza oraz jej filmowej adaptacji.

Akcja Dziennej Straży, w odróżnieniu od swojej nocnej poprzedniczki, będzie się toczyć nie tylko na ulicach Moskwy. Przeniesiemy się również do Francji oraz Stanów Zjednoczonych. A w walce pomiędzy siłami Światła i Ciemności, staniemy po stronie grupy Ciemnych. Główną bohaterką gry będzie, znana już z „jedynki”, młoda czarownica o imieniu Anna. Ponadto twórcy zapowiadają, że w drugiej odsłonie serii do naszej dyspozycji zostaną oddane potężniejsze czary oraz umiejętności.

Więcej szczegółów na temat Dziennej Straży na razie nie ujawniono. Termin premiery programu nie został jeszcze zaplanowany.

Ostatnia aktualizacja: 2006-03-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Straż Nocna

Straż Nocna