Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2006, 14:28

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Dzienna Straż zapowiedziana

Oparta o powieść rosyjskiego pisarza Sergieja Łukianienko Nocznoj dozor oraz jej ekranizację pod tym samym tytułem, gra o nazwie Nocna Straż zadebiutuje w polskich sklepach 7 kwietnia bieżącego roku. Tymczasem, jak donosi serwis CRPG.ru, studio developerskie Nival Interactive poinformowało, że pracuje już nad Dzienną Strażą.

Oparta o powieść rosyjskiego pisarza Sergieja Łukianienko Nocznoj dozor oraz jej ekranizację pod tym samym tytułem, gra o nazwie Nocna Straż zadebiutuje w polskich sklepach 7 kwietnia bieżącego roku. Tymczasem, jak donosi serwis CRPG.ru, studio developerskie Nival Interactive poinformowało, że pracuje już nad Dzienną Strażą, czyli wirtualnym odpowiednikiem drugiej części trylogii w/w pisarza oraz jej filmowej adaptacji.

Akcja Dziennej Straży, w odróżnieniu od swojej nocnej poprzedniczki, będzie się toczyć nie tylko na ulicach Moskwy. Przeniesiemy się również do Francji oraz Stanów Zjednoczonych. A w walce pomiędzy siłami Światła i Ciemności, staniemy po stronie grupy Ciemnych. Główną bohaterką gry będzie, znana już z „jedynki”, młoda czarownica o imieniu Anna. Ponadto twórcy zapowiadają, że w drugiej odsłonie serii do naszej dyspozycji zostaną oddane potężniejsze czary oraz umiejętności.

Więcej szczegółów na temat Dziennej Straży na razie nie ujawniono. Termin premiery programu nie został jeszcze zaplanowany.