Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2015, 08:05

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 7-8 listopada (Banished, Dying Light: Edycja Cyfrowa Deluxe, seria Saints Row)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Banished, Duck Tales: Remastered, Dying Light: Edycja Cyfrowa Deluxe oraz gry z serii Saints Row.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. Tym razem warto udać się do sklepu Humble Store na weekend z serią Saints Row. Nie zapomnijcie też zajrzeć na wielką wyprzedaż w GOG.com, gdzie co kilkanaście godzin pojawiają się nowe przeceny. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Weekend z serią Saints Row w Humble Store. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 7-8 listopada (Banished, Dying Light: Edycja Cyfrowa Deluxe, seria Saints Row) - wiadomość - 2015-11-07
Weekend z serią Saints Row w Humble Store.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne